W Wielkiej Brytanii jak w domu - nowa promocja roamingu w Plusie

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
W Wielkiej Brytanii jak w domu - nowa promocja roamingu w Plusie

Klienci Plusa i Plusha nadal mogą korzystać z usług w Wielkiej Brytanii tak jak do tej pory, czyli zgodnie z zasadą „Roam like at home". 

Od 1 stycznia 2021 r. wchodzi w życie nowa promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu”, a pobyty na terenie tego kraju będą traktowane tak samo jak w państwach Unii Europejskiej. Oznacza to, że klienci zapłacą tyle samo co do tej pory za korzystanie z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.

Wprowadzenie promocji „W Wielkiej Brytanii jak w domu” oznacza, że osoby korzystające w Polsce z połączeń głosowych czy SMS-ów bez limitu skorzystają z nich również w roamingu na terenie Wielkiej Brytanii, natomiast klienci bez pakietów za wszystkie usługi będą ponosić opłaty zgodnie z dotychczasowymi warunkami.

W przypadku usług transmisji danych, każdy abonent, który w kraju posiada w ramach oferty pakiet internetowy może w Wielkiej Brytanii korzystać z jego części w takiej samej wielkości, jak jest to określone dla roamingu w UE.

Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu” utrzymuje też takie same zasady Polityki Uczciwego Korzystania, jak ma to miejsce w przypadku roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Klienci Plusa zapłacą również tyle samo co przed 1 stycznia 2021 r. za międzynarodowe połączenia i wiadomości SMS z Polski do Wielkiej Brytanii.

Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu” zostaje wprowadzona dla wszystkich klientów Plusa i Plusha korzystających z roamingu lub połączeń międzynarodowych w ofertach abonamentowych, mix oraz na kartę (prepaid).

Szczegółowe informacje dotyczące zasad roamingu na terenie Wielkiej Brytanii można znaleźć w regulaminie promocji na stronie www.plus.pl.

Inne informacje o cenach połączeń w roamingu w Wielkiej Brytanii:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: