Darmowe bilety na siatkówkę dla klientów Plusa

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Tańsze Bilety od Plusa na mecze Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn!

Klienci Plusa mogą już kupić bilety na mecze Mistrzostwa Europy siatkarzy z rabatem 10%.

XXXII Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2021 będą odbywały się od 1 do 19 września. W Krakowie odbędzie się faza grupowa z udziałem naszej reprezentacji oraz drużyn Belgii, Serbii, Ukrainy, Grecji i Portugalii. Następnie część ćwierćfinałów rozegrana będzie w Gdańsku, a oba mecze półfinałowe i finał w Katowicach.

Trwa już sprzedaż biletów na mecze rozgrywane w Polsce, a użytkownicy Plusa mają możliwość nabycia ich z rabatem 10%. W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci sieci, którzy nie zalegają z płatnościami za usługi kontraktowe lub w przypadku usług na kratę znajdują się w okresie ważności konta dla usług wychodzących.

Jeden klient Plusa może otrzymać jeden kod uprawniający do zniżki przy zakupie zakupu maksymalnie 6 biletów na wszystkie mecze mistrzostw rozgrywane w Polsce. Wystarczy wysłać na numer 80600 bezpłatnego SMS-a o treści MISTRZOSTWA, a kod uprawniający do zniżki zostanie przesłany w wiadomości zwrotnej.

Zakupu biletu w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl, Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych. Bilety ze zniżką będą sprzedawane do wyczerpania puli biletów, a przekazanie kodu rabatowego nie jest równoznaczne z rezerwacją biletów.

Od 23 sierpnia będzie też dostępna promocja, w której osoby wybierające abonament o wartości nie niższej niż 65 zł otrzymają w prezencie dwa bilety na mecz rozgrywany w mieście, w którym umowa została zawarta.

Z promocji tej można skorzystać wyłącznie w określonych Punktach Sprzedaży Plusa i tylko w podanych niżej terminach:

  • Kraków, Al. Powstania Warszawskiego 12, w dniach 23.08. - 04.09.2021 r.
  • Gdańsk, ul. Grunwaldzka 87/91, w dniach 30.08. - 10.09.2021 r
  • Katowice, ul. Warszawska 1 lub CH Silesia, w dniach 06.09. - 17.09.2021 r.

Więcej informacji o biletach dla klientów Plusa można znaleźć na stronie www.plus.pl/siatkowka.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: