Plus wspiera WOŚP

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 1

Plus również w tym roku wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo każdego z nas sieć Plus udostępni aplikację „Pierwsza Pomoc” w telefonach komórkowych. W dniu tegorocznego Finału kurs pierwszej pomocy będą mogli ściągnąć bezpłatnie na komórkę nie tylko klienci Plusa, ale także użytkownicy innych sieci komórkowych uczestniczący w głównych koncertach Orkiestry w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Gdyni.

Aplikacja „Pierwsza Pomoc" w komórce to podstawowa wiedza z zakresu ratownictwa w postaci krótkich tekstów opatrzonych prostymi ilustracjami.

Użytkownicy sieci Plus mogą bezpłatnie pobrać aplikację z wap.plus.pl lub z www.plus.pl bądź wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści „Pomoc” na numer 8045. Natomiast osoby posiadające telefon komórkowy w innej sieci mogą również bezpłatnie ściągnąć aplikację w trakcie jednej z imprez podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w niedzielę 10 stycznia br. Wystarczy mieć telefon komórkowy wyposażony w łącze Bluetooth i być na koncercie w następujących miastach:

1.Warszawa – koncert przed Pałacem Kultury oraz Studio TVP na Woronicza,
2.Gdańsk – Długi Targ przy fontannie Neptuna,
3.Gdynia – Ognisko Związku Młodzieży Chrześcijańskiej "Polska YMCA", ul. Żeromskiego 26,
4.Łódź – 44 Gimnazjum oraz siedziba „Angory”, ul. Piotrkowska 94,
5.Kraków – Rynek Główny,
6.Poznań – Centrum Kultury Zamek, ul. Świętego Marcina 40,
7.Wrocław – Park Wodny przy ul. Borowskiej.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku licytację podczas Finału wspomoże 100 konsultantów Plusa - wolontariuszy, którzy będą obsługiwać infolinię aukcji telewizyjnej. Plus zapewnił organizatorom także wsparcie technologiczne. Na tegoroczną licytację Plus przekaże koszulkę siatkarską reprezentacji Polski oraz piłkę do siatkówki z autografami siatkarzy. Na licytację przekazany zostanie także unikatowy zestaw kolekcjonerski „Rarka Plusa”, który zawiera supertelefon, oryginalny strój z filmu reklamowego „5 Cięć” oraz grę madżong.

Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y zasilające konto WOŚP. Koszt SMS-a wynosi 5 PLN plus VAT (6,10 PLN z VAT). Operator sieci Plus nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas ubiegłorocznego Finału klienci sieci Plus za pośrednictwem SMS-ów zasilili konto Fundacji kwotą 991 370 zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    tom pisze: 2010-01-08 16:56
    oczywiście jak zwykle HTC nie jest wspierane i pobrać nie można - a założę się że by działało, bo wystarczy Java, a wszystkie HTC Touch mają Javę Esmertec. Dlaczego Plus uparcie ogranicza się do szajsowatych Nokii i innych badziewi a uniemożliwia pobranie wersji na Windows Mobile? To nie jest żaden wymysł, Plus sprzedaje HTC Touch2, sprzedaje Samsunga Omnię i parę innych, wszystkie mają WM, dlaczego nie można udostępnić wersji na WM po prostu? Z zaznaczeniem że na własną odpowiedzialność ew.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: