Nowy PlushABO - pakiet 10 GB na YouTube w ramach abonamentu

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Plus wprowadził zmiany w ofercie PlushABO.

Klienci, którzy skorzystają z oferty za 25 zł, zarówno na czas nieoznaczony jak i oznaczony, otrzymają co miesiąc w ramach swojego abonamentu dodatkowy PAKIET VIDEO - 10 GB na transmisję z serwisu YouTube.

PlushABO za 25 zł to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social mediów (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z transferem nie pomniejszającym podstawowego limitu danych oraz pakiet 10 GB z dodatkowymi GB za staż przy wyborze ABO na czas nieokreślony lub pakietem 15 GB dla tych co zdecydują się na ABO na 24 miesiące.

Nowy PAKIET VIDEO ekstra jest dostępny bez dodatkowych opłat w obu wariantach najwyższego ABO za 25 zł: w ABO na czas nieoznaczony jest przyznawany od pierwszego okresu rozliczeniowego, natomiast w ABO na czas oznaczony przez pierwsze trzy okresy rozliczeniowe transfer na YouTube nie pomniejsza limitu danych, a pakiet 10 GB jest aktywny od kolejnego okresu rozliczeniowego.

W ofercie ze sprzętem można zakupić gimbal DJI Osmo Mobile lub HUAWEI P9 Lite (2017) - oba urządzenia za 1 zł na start.

Ofertę wspierać będzie kampania reklamowa przygotowana przez Agencję Scholz&Friends. Spot pt. Pralka wyreżyserowany przez Wojtka Wawszczyka i Kamila Polakać. Jego produkcję przygotował dom produkcyjny TFP, a producentem był Ryszard Kłosowski. Kampania będzie realizowana w TV, kino, radio, online, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum.

Szczegóły nowej oferty Plush na Kart dostępne są tutaj.

 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane: