Pocztówkowa Idea

Newsy
Opinie: 1

Idea uruchomiła nową usługę "Pocztówkowa Idea". Usługa polega na tym, że wysyłając SMS'a na numer 7300 deklarujemy chęć wysłania zwykłej pocztówki osobie, której adres umieścimy w treści informacji tekstowej. Tekst SMS'a musi być wpisany według poniższego wzoru:
KATEGORIA(ADRES)TRESC*PODPIS
KATEGORIA - należy wpisać litery przyporządkowane danej kategorii (D-okolicznościowa, I-imieniny, U-urodziny, K-kocham się, T-tęsknię za tobą, P-pozdrawiam Cię, W-pozdrowienia z wakacji, Z - zabawna, O - losowa kartka z serwisu OuhManii).
ADRES - pomiędzy nawiasy wpisz dokładny adres (imię i nazwisko, ulicę, numer domu, numer mieszkania, kod pocztowy, miasto) osoby do której chcesz wysłać kartkę.
TREŚĆ - dowolny tekst twojego autorstwa.
* - gwiazdka zaznacza miejsce w którym kończy się tekst a zaczyna podpis.
PODPIS - imię, inicjały, przezwisko lub dowolny podpis.
Całość oczywiście musi się zmieścić w 160 znakach.
np.: I(JAN KOWALSKI UL. 1 SIERPNIA 23 M.4 02-178 WARSZAWA)KOCHANY JASIU NAJLEPSZE ZYCZENIA Z OKAZJI TWOJEGO SWIETA*ASIA
Jeżeli nie wybrano żadnej kategorii, użyta zostanie kategoria domyślna czyli okolicznościowa
np. (ASIA LADNIEWSKA AL. WYSOCKIEGO 12 M.3 02-234 KRAKOW)DROGA ASIU SLE CI PIEKNA KARTECZKE I POZDROWIENIA NAJCIEPLEJSZE*ROBERT
Po wysłaniu SMS-a otrzymujemy potwierdzenie zamówienia usługi Pocztówkowa Idea. Wysłanie SMS'a z zamówieniem pocztówki kosztuje 3 zł+VAT. Pocztówka będzie wydrukowana i dostarczona na pocztę nie później niż w ciągu trzech dni od otrzymania zamówienia SMS'em. Czas dostarczenia pocztówki przez pocztę to dwa do siedmiu dni.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: