Podwójne doładowanie w Heyah

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 2

Od 8 stycznia br. Heyah będzie podwajać doładowania, dzięki czemu zasoby konta mogą powiększyć się nawet o 150 złotych.

Premię w postaci podwojonego doładowania otrzyma od Heyah każdy, kto uzupełni swoje konto jednorazowo kwotą minimum 20 złotych, dwa razy w ciągu pięciu kolejnych dni. Kwota drugiego doładowania zostanie podwojona; maksymalna wartość premii to 150 złotych. Z oferty można skorzystać jeden raz w czasie jej trwania, tj. od 8 stycznia do 8 lutego br.

Otrzymana na konto premia może być wykorzystana na wszystkie usługi dostępne w Heyah. Zgromadzone środki pozostają na koncie po wygaśnięciu terminu ważności konta na rozmowy wychodzące; można z nich ponownie korzystać w chwili przedłużenia ważności konta. Konto Heyah można uzupełnić korzystając z: kuponu doładowującego (zdrapki), karty płatniczej lub kredytowej (np. na www.heyah.pl), z rachunku w banku internetowym, w bankomatach oraz punktach sprzedaży.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Oink pisze: 2010-01-13 12:50
  lagancy ale te 9 minut musisz wykorzystać jeszcze tego samego dnia i to na rozmowy z orange, a tu masz bonus na wszystko i na tak długo jak masz ważne konto
  0
 • Users Avatars Mini
  nefertiri pisze: 2010-01-13 16:23
  Stawki maleją praktycznie dwukrotnie, co jest mega opłacalne przy taryfach Hot i Nowa Heyah, w których wyjściowe 29gr/min do wszystkich zmienia się na stawkę 16-17gr/min do wszystkich z terminem ważności równym terminowi ważności karty- i z możliwością przedłużenia tego terminu. To najtańsze opcje na rozmowy do wszystkich opów (bo do małego Play też jest ok.40gr/min) na rynku.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: