T‑Mobile PMK - można się zapisywać w Endomondo

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

24 czerwca wystartuje oficjalnie kolejna edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Pieniądze trafią do podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Milion przeznaczony zostanie na rehabilitację niepełnosprawnych ruchowo dzieci.

Dotychczas dzięki PMK pomoc otrzymało ponad 1 400 dzieci. Pieniądze przekazane przez T‑Mobile Polska przeznaczone zostały, m.in. na rehabilitację i zakup wózków inwalidzkich. Poza tym 1 000 000 złotych  przekazany został na dofinansowanie budowy Kliniki Rehabilitacji przy Instytucie Matki i Dziecka w Łodzi.

Aby włączyć się do akcji wystarczy mieć zainstalowane Endomondo i dołączyć się do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami.

Akcja podzielona będzie na 7 etapów. W każdym z nich przed uczestnikami postawione zostanie „kilometrowe zadanie”. Wyniki poszczególnych etapów zostaną zsumowane i zamienione na pieniądze. Ostateczny wynik akcji będzie zatem sumą kilometrów pokonanych przez wszystkich uczestników, niezależenie od rodzaju aktywności fizycznej. 

Wachlarz klasyfikowanych dyscyplin jest szeroki. W szóstej edycji, po raz pierwszy, będzie to możliwe również podczas pływania (open water), które obok biegów, canicrossu (bieganie z psem), jazdy na hulajnodze, rowerze, rolkach i deskorolce, jeździe na wózku, kolarstwa, nordic-walking i chodzenia, pojawiło się wśród klasyfikowanych dyscyplin.

Opinie:

Rekomendowane: