MVNO Premium Mobile przejęty przez Solorza

Najważniejsze | Newsy
Żródło: Telko.in
Dodaj opinię
Opinie: 0

Serwis Telko.in podał, że kontrolę nad MVNO Premium Mobile przejął Zygmunt Solorz i jego spółki.

Grupa Cyfrowego Polsatu obecnie jest jedynie mniejszościowym udziałowcem Premium Mobile. Kontrolę posiada inna firma związana z Zygmuntem Solorzem, ale nie wchodząca w skład grupy Cyfrowy Polsat – potwierdził Tomasz Matwiejczuk z grupy CP. 

W lutym br. w zarządzie Premium Mobile pojawił się Piotr Janik, który pełni również funkcje w zarządach spółek należących do Cyfrowego Polsatu (Aero2, Sferia). W tym samym czasie z zarządu tej spółki odwołano Dariusza Chlastawę.

Głównym powodem pozostawienia Premium Mobile poza strukturą grupy Cyfrowego Polsatu ma być chęć zachowania "niskokosztowego modelu biznesowego operatora".

Nasze zainteresowanie współpracą z Premium Mobile wynika z udanego wejścia tego operatora w segment mobilny. Jest naszym klientem hurtowym i bardzo sobie chwalimy wzajemną współpracę. Stąd postanowiliśmy wspomóc ich rozwój, angażując się kapitałowo w przedsięwzięcie. Tym samym zabezpieczamy sobie długotrwałą współpracę z cennym i perspektywicznym klientem – mówi Tomasz Matwiejczuk.

W lutym br. kapitał akcyjny Premium Mobile podniesiony został z kwoty 17,6 mln zł do 36,8 mln zł.

Pełna treść artykułu o zmianach w Premium Mobile znajduje się tutaj

Pod koniec 2016 r. w Premium Mobile zainwestował udziałowiec linii lotniczych WizzAir - można o tym przeczytać tutaj

O tym jak radził sobie Premium Mobile w usłudze przenoszenia numerów można przeczytać tutaj

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: