Nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska w programie Bezcenne Chwile

Mastercard wraz z Bankiem Pocztowym i Caritas Polska poinformował o nowej promocji w programie Bezcenne Chwile

Posiadacze nowo zarejestrowanych kart Banku Pocztowego z logo Caritas Polska automatycznie powiększą swoje konto w programie o liczbę punktów odpowiadającą kwocie 215 zł, które automatycznie zamienione będą na cegiełki dobroczynne dla Caritas Polska. Promocja rozpoczyna się 4 sierpnia 2020 r. i potrwa do końca roku.

Dzięki karcie Mastercard z logo Caritas, wydanej do konta w ramach Programu „Uratuję CięBanku Pocztowego, użytkownik ma możliwość wspierać cele dobroczynne podczas codziennych zakupów. Za każdą płatność zrealizowaną kartą, także w internecie, przyznawane są punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które następnie zamieniane są na cegiełki i przekazywane Caritas Polska. Caritas przeznacza je na pomoc potrzebującym z serwisu uratujecie.pl. Najwięcej punktów użytkownik zyskuje podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych.

Konsumenci, którzy od 4 sierpnia 2020 r. wybiorą tę kartę, zostaną dodatkowo nagrodzeni punktami na start. Użytkownikowi nowej promocji zostaną przyznane punkty odpowiadające kwocie 215 zł, które od razu trafią w ramach pomocy potrzebującym do Caritas Polska. Punkty się naliczają, gdy karta jest aktywna, czyli wykonana została minimum jedna transakcja.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: