Zimowe promocje w Play

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Zimowe promocje w Play - smartfony, abonament i internet z telewizją PLAY NOW TV nawet przez pół roku gratis

Play przygotował nowe promocje ze smartfonami w abonamencie, a także specjalne oferty na internet w pakiecie z telewizją PLAY NOW TV.

Najnowsza oferta zapewnia wszystkim klientom indywidualnym, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play, zwolnienie z opłat za usługi oraz telefon przez pierwsze pół roku od podpisania umowy. Oznacza to, że klient zawierając umowę na dowolny z abonamentów na 24 miesiące, otrzymuje pół roku za 0 zł, a koszty ponosi jedynie za okres 18 miesięcy. Analogicznie w przypadku rat na smartfon - zamiast 36, użytkownik opłaca je przez 30 miesięcy. Jedyny koszt, jaki ponosi podczas aktywacji pakietu to „opłata na start” za urządzenie. Promocja obowiązuje we wszystkich aktualnych pakietach – S, M, L oraz HOMEBOX. Aby uzyskać rabat w tej ofercie, klient może wybrać dowolny smartfon z portfolio operatora. Wśród nich dostępne są między innymi: Samsung Galaxy A71 oraz Xiaomi Mi 10T lite 5G.

Klienci biznesowi, którzy przeniosą numer do Play i wybiorą ofertę S, M lub L dla Firm, otrzymają rabat na miesięczną opłatę za smartfon przez 6 miesięcy. Wśród polecanych modeli są: najnowszy w portfolio marki Samsung Galaxy S21 5G oraz Xiaomi Mi 10T PRO 5G.

Play przygotował jeszcze propozycję dla osób poszukujących internetu do domu. Od dzisiaj, wybierając jeden z pakietów z telewizją PLAY NOW TV klient otrzyma zwolnienie z opłaty za dostęp do internetu nawet przez 6 miesięcy. Promocja dotyczy zarówno połączenia stacjonarnego w wersjach 300 i 600 Mb/s, jak  i bezprzewodowego z routerem lub NET BOXEM. Jeśli klient dołączy do usługi telewizję PLAY NOW TV w wersji podstawowej za 10 zł miesięcznie, wówczas dostanie 3 miesiące zwolnienia z opłaty za internet. Jeśli zdecyduje się na telewizję PLAY NOW TV w wersji rozszerzonej w cenie 35 zł miesięcznie, za internet nie będzie płacił aż przez pół roku.

Klienci chcący skorzystać z usługi internetu bezprzewodowego mogą wybrać jedną z kilku opcji. W ofercie dostępne są pakiety od 100 GB do 500 GB w technologii LTE lub 5G z routerem lub NET BOXEM.

Wszystkie informacje na temat promocji znajdują się na dedykowanej stronie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: