"Reporter Olimpijski" na Plus.pl

Newsy
Żródło: Norbsoft
Opinie: 4

Norbsoft przygotował na zlecenie Polkomtel aplikację sportową „Reporter Olimpijski” umożliwiającą odczytywanie na bieżąco w telefonie komórkowym informacji z Olimpiady w Chinach. Aplikacja umożliwia i znacznie ułatwia stałe obserwowanie wyników Polaków osiąganych na Olimpiadzie.

”Reporter Olimpijski to wynik doskonałej współpracy trzech firm: Polkomtel S.A., Agora S.A. oraz Norbsoft Sp. z o.o. – mówi Tomasz Witt, Prezes Zarządu Norbsoft – Oczywiście jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż po raz kolejny mogliśmy dostarczyć użytkownikom wygodną i przydatną aplikację”

Najważniejsze z funkcjonalności „Reportera Olimpijskiego” to prezentacja wyników osiąganych przez Polaków na Olimpiadzie, zdjęcia, komentarze, wyniki i składy polskich reprezentacji siatkarskich (kobiety, mężczyźni) oraz wydarzenia dnia. Aplikacja umożliwia automatyczną aktualizację danych w trybie online, w trakcie rozgrywanych wydarzeń sportowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą oglądać relacji z Olimpiady na żywo w telewizji, na przykład w związku z jej nocnym nadawaniem z Chin.

Menu Reportera Olimpijskiego składa się z następujących elementów:

  • Wydarzenia Dnia

  • Siatkówka Kobiet

  • Siatkówka Mężczyzn

  • Polacy na Olimpiadzie

  • Punktacja medalowa

Przykładowe obrazki z aplikacji “Reporter Olimpijski”:

     

Aplikacja „Reporter Olimpijski” dostępna jest do pobrania w cenie 2,44 PLN na portalu Plus.pl

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: