Rewolucja strukturalna w Vodafone

Newsy
Żródło: Vodafone
Opinie: 3
Opinie: 3

Grupa Vodafone poinformowała o planowanym wprowadzeniu bardzo dużych zmian w swojej strukturze regionalnej. Od 1 października szefem Regionu Europa zostanie Michel Combes. Combes przystąpi także do komitetu wykonawczego Vodafone. Combes wcześniej pracował we France Telecom oraz funduszu wspieranym przez tego operatora. Cobes odpowiadał m.in. za kreację programu oszczędnościowego NExT. Grupa Vodafone poinformowała, że dotychczasowy region EMAPA zostanie od 1 stycznia 2009 r. podzielony na regiony: Centralna Europa/Afryka oraz Azja-Pacyfik. Regiony te będą miały własnych CEO. Dotychczasowy szef regionu EMAPA, Paul Donovan, odejdzie z Vodafone 1 stycznia.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-09-10 10:37
  to bardzo wazna wiadomosc..kolo z FT w Vodafone napewno pokaze klase. z reszta czy FT czy Vodafone to i tak w wiekszosci kapitał angielski wiec to oni przy pomocy francuzow kontroluja nasz rynek telekomunikacyjny..tmobile niemiecki i zobaczymy czyj naprawcde bedzie p4
  0
 • Users Avatars Mini
  matisoft pisze: 2008-09-10 13:28
  FT francuskie Vodafone niemieckie a co w polsce jest jeszcze polskiego...
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-09-10 13:50
  troche to uprosciles co do wlasnosci ale zgodze sie ze niewiele jest firm u nas naprawde naszych.kapitalizm.marks i engels wiedzieli ze tak będzie ;-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: