Klienci Orange do tej pory bardzo oszczędnie korzystali z roamingu

Newsy
Opinie: 8
Opinie: 8

Orange podał, że średnio klienci indywidualni, którzy mają abonament w tej sieci, rozmawiali w ubiegłym roku w roamingu przez 40 minut, wysłali kilkanaście SMS-ów i zużyli między 20 a 30 MB transferu danych.

Inne informacje dotyczące nowych ofert roamingowych:

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2017-05-17 13:20
  Nie wiadomo jak klienci innych operatrów. Może by ich zapytać. Może sie okazać dlaczego orange miłao taki gest we wprowadzeniu roam like at home.
  0
 • Users Avatars Mini
  m-a-t pisze: 2017-05-17 13:24
  Czyli się wyjaśniło dlaczego Orange takie łaskawe. Pozostaje jeszcze pytanie czyli czyli wszystkich swoich klientów czy tylko tych którzy korzystali z roamingu. Bo jeżeli policzyli wszystkich, a zakładam że spora większość nie korzystała w ogóle to wtedy strasznie zaniżone są te wartości.
  1
 • Users Avatars Mini
  Hermes pisze: 2017-05-17 13:26
  Przy takich cenach, jakie były do tej pory, w szczególności w kwestii korzystania z transferu danych, nie jest to niczym dziwnym. Polacy zostali nauczeni, że to się nie opłaca i nie korzystali z telefonów i innych urządzeń "swobodnie", jak zakłada podejście "roam like at home". Zwykle jak coś się dzieje, a przy wyjeździe za granicę niewątpliwie coś się dzieje, ludzie mają tendencję do intensyfikowania kontaktów z innymi osobami oraz m.in. sprawdzają więcej rzeczy w sieci, co jest naturalne. Pytanie, jak będą się zachowywać użytkownicy uczciwych ofert mając świadomość, że mogą zachowywać się naturalnie, bo nie zaskoczą ich wysokie opłaty.
  2
 • Users Avatars Mini
  jeb/*ac Plusa pisze: 2017-05-17 13:42
  ostatnie wakacje karta sim Plus prepaid : odpalony pakiet Ja+ jak w kraju połączenie 29 groszy minuta, wydzwoniłem 100minut z terenu Rumunii, Węgier i w Bułgarii kochany plus zablokowąl wychodzące w roamingu na koncie bylo 90 zł. teraz już nei jestem w takiej chu/*/wej sieci a w Orange, w czasie tamtych wakacji korzystałem z ich interentu za 15 zł /300MB i działało elegancko!
  5
 • Users Avatars Mini
  DAREK pisze: 2017-05-17 15:49
  Żebyś po wakacjach nie gadał jaki to orange jest h....y. W każdej sieci ci mogą to zablokować choć trochę dziwne że mając na koncie ....... a ważność konta miałeś? na rozmowy wychodzące?
  -1
 • Users Avatars Mini
  KarolSk pisze: 2017-05-17 20:38
  Już wcześniej w NJU można było za kilka złotych uruchomić sobie opcję cen roamingowych, takich jak w kraju. Dzwoniłem więc za 19gr przebywając w UK i SMSując za 9gr. Większy wydatek stanowił natomiast pakiet danych - 1GB za 50 zł lub 500MB za 30zł. Jeśli w opcjach Android wyłączy się automatyczne aktualizacje i dostęp poszczególnych aplikacji do transmisji danych w roamingu, można mieć kontrolę, które z aplikacji zużywają pakiet. W ten sposób na kilka dni nawigacji i przeglądania sieci wystarczało. Teraz będzie jeszcze lepiej.
  2
 • Users Avatars Mini
  jeba*/c plusa pisze: 2017-05-18 09:16
  miałem w czasie wyjazdu 150 PLN na koncie ważne rok, nawet na tym ich koniojebczym forum plusa jest o tym wątek , według ich BOK możliwe , że to błąd 3 dni trwający.W tym czasie leciałem z karty Orange i z neta i z połączeń zero wałków też wydzwoniłem 100 minut , nie zablokowali... Dziwne bo ci co byli ze mną też mieli po blokowane karty plusa bo zbyt dużo dzwonili, nie ufam sieci byłych SBków i tajnych agentów komuny , jak obecnie agenturze Po( nie lubię pisu )
  0
 • Users Avatars Mini
  Ola pisze: 2017-05-20 11:11
  Teraz mogą za całe 19 zł rozmawiać godzinami,nju za 19 zł daje nolimit połączenia na komórki,po powrocie nr można przenieść z dnia na dzień ,albo zachować nr bo z rachunkiem po 3 miesiącach nie płaci się kwoty minimalnej 9 zł
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: