Rosja piłka - nowa promocja Plusa z pakietami GB w roamingu

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Od 15 maja dostępna jest nowa promocja Plusa przygotowana specjalnie na Mundial 2018 - „Rosja piłka".

Wszyscy klienci korzystający z ofert abonamentowych mogą skorzystać z pakietu GB i swobodnie surfować po internecie na terenie: Rosji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu. Promocja „Rosja piłka", którą uruchomiono ze dedykacją dla kibiców wybierających się do Rosji na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej jest ograniczona czasowo i trwa do 31 sierpnia br.

Również od 15 maja wchodzi nowa wersja promocji „Pakiet Orientalny – tani Internet w roamingu".

Lista państw, w których można korzystać z pakietów została powiększona o 57 nowych pozycji i dotyczy teraz 93 kierunków i obejmuje kraje europejskie spoza EOG, Amerykę Środkową i Południową, Afrykę, Bliski i Daleki Wschód, a także możliwość korzystania z Internetu w roamingu na statkach i promach (Telenor Maritime). Szczegółowy wykaz można znaleźć w regulaminie promocji.

Pakiety internetowe w obu promocjach ważne są przez pełny cykl bilingowy. Po wykorzystaniu MB dostępnych w pakiecie opłaty za dalsze korzystanie z transmisji danych będą naliczane zgodnie z cennikiem właściwym dla oferty, z której korzysta klient, chyba, że posiada on inny pakiet internetowy w roamingu.

Z ofert pakietów internetowych w promocjach „Rosja piłka" i „Pakiet Orientalny" mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi posiadający abonament w Plusie.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane: