Są nowe FreeBuds Pro 3 - cena się nie zmieniła

Newsy
Opinie: 0
Są nowe FreeBuds Pro 3 - cena się nie zmieniła

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski swoje najnowsze, flagowe słuchawki TWS – HUAWEI FreeBuds Pro 3. Słuchawki mają nowy system redukcji szumów ANC 3.0 i mają działać 22 godzin z etui ładującym. Ich test opublikujemy jeszcze dziś.

Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: białym, srebrnym i zielonym. Cena detaliczna to 899 zł. Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 będzie można nabyć w oficjalnym sklepie marki huawei.pl, a także u partnerów biznesowych Huawei: w sklepach sieci Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x kom i Komputronik, a także w oficjalnej Strefie Marki na Allegro oraz na platformie Amazon.

Słuchawki obsługują częstotliwości od 14 Hz do 48 kHz i kodeki L2HC 2.0 i LDAC.

W porównaniu z poprzednią generacją wydajność ANC w HUAWEI FreeBuds Pro 3 została poprawiona o 50%. Adaptacyjne ANC 3.0 łączy zaktualizowany algorytm z hybrydowym systemem redukcji szumów, złożonym z trzech mikrofonów i czujnika przewodnictwa kostnego (działającego podczas rozmów).

HUAWEI FreeBuds Pro 3 można podłączyć do dwóch urządzeń w tym samym czasie Przełączanie się między nimi odbywa się w aplikacji AI Life.

Przy wyłączonym ANC słuchawki działają przez 6,5 godziny. Etui ładujące, o pojemności baterii 510 mAh, wydłuży korzystanie z HUAWEI FreeBuds Pro 3 do 31 godzin. Natomiast przy włączonej redukcji szumów czas pracy wynosi odpowiednio 4,5 godziny bez etui oraz 22 godziny z nim. Słuchawkom wystarczy 40 minut w etui, żeby naładować się do pełna. Energię w samym etui można uzupełnić przewodowo w godzinę. Etui obsługuje też ładowanie bezprzewodowe.

Do wyboru są teraz cztery pary silikonowych nakładek z nowym rozmiarem XS.

Pro 3 spełniają normę IP54.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: