Samsung otwiera swój drugi Brand Store w Warszawie

Newsy
Opinie: 6
Opinie: 6

Samsung otwiera w Warszawie swój drugi Brand Store. Nowy sklep będzie można odwiedzić w centrum handlowym Atrium Targówek, przy ul. Głębockiej 15. Na blisko 150 m2 Samsung zaprezentuje swoje najnowsze smartfony, tablety i smartwatche. Nie zabraknie również sprzętu audio, RTV oraz AGD. Oficjalne otwarcie sklepu zaplanowano na 20 stycznia. To piętnasty Brand Store firmy Samsung w Polsce.

– Data otwarcia nowego punktu marki Samsung szczególnie powinna zainteresować osoby odliczające dni do premiery naszych najnowszych smartfonów z serii Galaxy A (2017), które niebawem zadebiutują na polskim rynku w swojej bardziej prestiżowej odsłonie. W dniu otwarcia naszego drugiego sklepu w Warszawie zaprezentujemy odwiedzającym najważniejsze funkcje tych telefonów. Zainteresowani będą mogli skorzystać z sesji szkoleniowej dotyczącej serii Galaxy A (2017). Klienci będą również mogli liczyć na atrakcyjne oferty, obejmujące pełne portfolio naszych produktów. Polskie salony Samsung Brand Store pełnią nie tylko funkcje czysto sprzedażowe. Stwarzają również klientom okazję do spotkań i dyskusji o naszych najnowszych technologiach, a także dają możliwość ich wypróbowania – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce.

Pierwszy Brand Store Samsung w Warszawie działa od kwietnia 2013 roku i mieści się w centrum handlowym Arkadia. To zarazem pierwszy tego typu sklep firmy w tej części Europy.

Warszawa jest jednym z czterech polskich miast, w których funkcjonują dwa Brand Stores marki Samsung. Oprócz stolicy po dwa oficjalne sklepy firmy działają jeszcze w Poznaniu (centrum handlowe Posnania oraz Stary Browar), Łodzi (Manufaktura oraz Port Łódź) oraz we Wrocławiu (Magnolia, Bielany Wrocławskie).

Operatorem drugiego warszawskiego Brand Store Samsung jest firma Iterra.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Marian pisze: 2017-01-17 13:16
  a co bedzieta dawać darmo ? Może się przelize
  -1
 • Users Avatars Mini
  mariusz.szewczak pisze: 2017-01-17 14:31
  Dokładnie nie wiadomo jakie będą promocje ale rzecznik prasowy Samsunga zapowiedział, że „Klienci będą mogli liczyć na atrakcyjne oferty, obejmujące pełne portfolio naszych produktów.” Tak czy inaczej zawsze warto się przejść, obejrzeć nowości ;-)
  -2
 • Users Avatars Mini
  vai8 pisze: 2017-01-17 14:50
  od tych ich nowosci juz glowa boli co roku jedno i to samo w tym roku hitem bedzie J5 w kolorze majtkowym w prezentcji wczesniej na gsmonline , cukierkowe wyswietlacze wzrok wykrzywia i pokrowce i chorych cenach ale nie jeden/jedna sie skusi
  6
 • Users Avatars Mini
  Robert pisze: 2017-01-17 17:15
  Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Kielce, Gdańsk, Bydgoszcz, Białystok - tu także mieszczą się Samsung Brand Store... Ale kto by tam o nich pamiętał... Najważniejsze, że w artykule wspomniano o Warszawie...
  1
 • Users Avatars Mini
  er pisze: 2017-01-18 02:34
  Robert, Umiesz czytać ze zrozumieniem? Wymienili miasta gdzie mieszczą się po 2 (słownie dwa) sklepy Samsunga w jednym mieście. Najważniejsze to rozumieć co się czyta, lol....
  0
 • Users Avatars Mini
  maciej.z pisze: 2017-01-18 08:30
  Kto wie może zawitam, akurat wybieram się do kina tego dnia.
  0

Rekomendowane: