Jest najbardziej wytrzymały tablet na świecie

Newsy
Opinie: 0
Jest najbardziej wytrzymały tablet na świecie

Samsung zaprezentował Galaxy Tab Active4 Pro – nowy, super wytrzymały tablet dla biznesu i do pracy w terenie, chociaż z wielu funkcji ucieszą się także zwykli użytkownicy. Tab Active4 Pro to spełnienie marzeń każdego, kto planuje zakup urządzenia na lata. To jedyny znany mi 10,1 calowy tablet, który ma wymienną baterię. Dodatkowo jest wodoszczelny według normy IP68, zgodny z wojskową normą wytrzymałości MIL-STD-810H, potrafi wytrzymać upadek z 1 metra lub 1,2 metra gdy zastosujemy dołączone do zestawu etui, obsługuje rozszerzenie pamięci za pomocą karty micro SD i jest kompatybilny ze stacją dokującą ładującą go za pomocą styków POGO. Gdy korzystamy z tabletu w samochodzie może on pracować bezpośrednio na zewnętrznym zasilaniu, nawet po wyjęciu baterii.

Aby lepiej spełniać potrzeby użytkowników korzystających z tabletu do pracy w terenie Samsung zwiększył maksymalną głośność urządzenia, a także usprawnił NFC. Możliwe jest też samodzielne przypisanie funkcji do fizycznych klawiszy na obudowie, aby móc łatwiej wywoływać najczęściej użytkowane aplikacje i funkcje. Dostępne jest także szeroka gama akcesoriów oferowanych przez Samsunga i firmy trzecie, takie jak uchwyty, podstawki, pasek do zawieszenia na ramieniu, które ułatwią pracę z tabletem.

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro wspiera najnowsze standardy łączności, takie jak 5G i WiFi 6, obsługuje szybkie ładowanie i jest oferowany w zestawie s rysikiem S Pen. Będzie dostępny  dwóch konfiguracjach pamięci 4 + 64GB oraz 6 + 128GB, z 8 rdzeniowym procesorem wykonanym w technologii 6 nm, najprawdopodobniej Exynosem. Jego ekran ma 10.1 cali przekątnej i rozdzielczość WUXGA 1920 x 1200 pikseli. Użytkownicy mają do dyspozycji dwa aparaty: główny  13MP F1.9 z autofocusem oraz przedni 8MP F2.0. Całość działa pod kontrolą Android 12 z nakładką ONE UI, a odpowiednio długi czas działania zapewnia wymienna bateria 7600 mAh.

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro będzie dostępny od września w wybranych częściach Europy, z dostępnością w pozostałych regionach zaplanowaną na późniejszy okres 2022 roku.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: