Multikino VR by Samsung - Samsung promuje Galaxy S8 i Gear VR w specjalnej sali kinowej

Newsy
Opinie: 5
Opinie: 5

Samsung przygotował we współpracy z Multikinem specjalną salę kinową, w której będzie promował smartfony Samsung Galaxy S8 oraz gogle Gear VR.

W specjalnej sali kinowej Multikino VR by Samsung znajdującej się na II piętrze warszawskiego Multikina w Złotych Tarasach na odwiedzających czeka 25 stanowisk wyposażonych w zestawy Gear VR i S8. 

Widzowie będą mogli obejrzeć kilkanaście produkcji filmowych w 360 stopniach. Sala komercyjnie startuje 4 sierpnia.

Filmy, które już od 4 sierpnia będzie można zobaczyć w warszawskim Multikinie w ramach technologii VR, zostały pogrupowane w 4 kategorie: Podróże, Niesamowite doświadczenia, Dla rodzin, Sztuka.

Za projekt po stronie Multikina odpowiada Marcin Duda, head of digital sieci Multikino Polska, a po stronie Samsunga Dorota Rakowska, Senior Marketing Manager w tej firmie.

Projekcje potrwają maksymalnie 20 minut, a każdy seans zostanie poprzedzony krótkim instruktażem wprowadzającym w wirtualny świat. Widz na miejscu będzie miał możliwość wyboru tematyki oglądanych filmów.

Bilety na seanse VR będą kosztować: 15 zł (bilet ulgowy) lub 20 zł (bilet normalny) w dzień powszedni i odpowiednio - 19 zł lub 24 zł w weekendy. Zostały przewidziane także bilety w cenach promocyjnych (m.in. VR Rodzinny Weekend za 19 zł). Seanse będą zaczynać się po godz. 16 od poniedziałku do piątku, a w sobotę i niedzielę Multikino VR by Samsung będzie otwarte przez cały dzień.

Partnerami Multikina VR by Samsung są MIMO.OOO – pierwsze w kraju studio dedykowane kreacji i produkcji treści w wirtualnej rzeczywistości i wideo 360 oraz firma World of VR, która wspólnie z RDS Group stworzyła system do prowadzenia pokazów synchronicznych.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  td pisze: 2017-08-05 09:37
  Mulktikino nalezy do AGORY, m. in. właściciela gazety wyborczej. Pamiętajcie o tym...
  0
 • Users Avatars Mini
  td pisze: 2017-08-05 09:39
  A nie, pomyliło mi sie to kino HELIOS należy do AGORY
  0
 • Users Avatars Mini
  Szczery pisze: 2017-08-05 10:38
  Mam te najnowsze Vr i szału nie robią a oglądanie w kółko jest głupie - masz wrażenie, że przegapiasz coś fajnego co jest za toba i tak ciągle kręcisz głową. Żądają za ten seans kasy???? śmiech na sali prosto im w twarz. Za tą cene mam bilet w kinie z prawdziwego zdarzenia do tego ulubiony film z znanej serii i do 2,5 godz seansu. Chcą promować to proszę bardzo za darmo i niech rozdają gogle za free
  0
 • Users Avatars Mini
  Przemo pisze: 2017-08-07 16:12
  Td i co z tego? Pislam widze wdrukowany na stale, ale to tylko pusta glowa jest chlonna takich kaczoidiotyzmow.
  0
 • Users Avatars Mini
  J pisze: 2017-08-09 11:55
  czy żeby korzystać z VR trzeba się znajdować w kinie?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: