One UI 4 Beta dla smartfonów z serii Galaxy S21

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Samsung wprowadza program One UI 4 Beta dla urządzeń z serii Galaxy S21

Samsung ogłosił start programu One UI 4 Beta dla smartfonów z serii Galaxy S21 (Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra). 

Ich posiadacze będą mogli zapoznać się z najnowszym interfejsem, działającym w oparciu o system operacyjny Android 12 i oferującym nowe, udoskonalone opcje personalizacji i prywatności. Będą oni mogli także przekazać swoje opinie, które firma Samsung wykorzysta do optymalizacji One UI 4 przed wprowadzeniem ostatecznej aktualizacji interfejsu, które będzie miało miejsce jeszcze w tym roku. Właściciele urządzeń z serii Samsung Galaxy S21 w wybranych krajach mogą zapisać się do programu za pośrednictwem aplikacji Samsung Members na swoich smartfonach.

One UI 4 oferuje duże możliwości personalizacji. Liczne motywy pozwalają dostosować wygląd i funkcjonalność urządzenia za pomocą narzędzi do konfiguracji ekranu głównego, ikon, powiadomień, tapet i wielu innych. Szczegółową personalizację  umożliwiają także przeprojektowane widżety. Użytkownicy otrzymują ponadto wygodniejszy dostęp do rozbudowanego i zróżnicowanego zestawu emotikon, które znajdują się w jednym miejscu. 

Nowy One UI 4 to także poprawione funkcje w zakresie prywatności i zabezpieczeń. Dzięki nim użytkownicy zyskują bardziej czytelny obraz tego, jak ich dane są wykorzystywane w celu dostosowania ustawień i zapewnienia bardziej spersonalizowanych wrażeń. Specjalne ikony powiadamiają o użyciu aparatu i mikrofonu, a użytkownicy mogą natychmiast cofnąć pozwolenia na dostęp do swoich danych dla poszczególnych aplikacji. One UI 4 rozszerza także opcje udzielania pozwoleń, które oferuje system operacyjny Android 12 – teraz możliwe będzie przeglądanie historii z ostatnich 7 dni, a nie – jak dotychczas – z 24 godzin. Sprawdzenie bieżącego wykorzystania danych będzie możliwe zarówno z poziomu pozwoleń, jak i przez aplikację.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: