Samsung przekazuje pralki i suszarki ratownikom medycznym

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Samsung przekazuje pralki i suszarki ratownikom medycznym

Samsung przekazał pralki i suszarki do ubrań Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SP ZOZ w Warszawie. Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów.

„Bardzo dziękujemy firmie Samsung za przekazanie sprzętu. Dla nas ważne jest to, że są to urządzenia wysokiej klasy, posiadające takie parametry, które pozwalają na utrzymanie mundurów ratowników w absolutnej czystości i sterylności. Pralki i suszarki trafią do najbardziej obciążonych stacji wyczekiwania, które każdego dnia przyjmują po kilkadziesiąt interwencji. Dzięki temu, że ratownicy będą mieli sprzęt na miejscu zminimalizujemy zagrożenie wynikające z konieczności przewożenia odzieży ochronnej i zyskamy czas. Cieszymy się, że Samsung dba o wspólne dobro i angażuje się w pomoc, dzięki czemu my możemy lepiej pracować.” – powiedział Karol Bielski, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego “Meditrans” SP ZOZ w Warszawie.

„W tym trudnym dla wszystkich czasie ważne jest, abyśmy wzajemnie sobie pomagali i reagowali na potrzeby tych, którzy odgrywają kluczową rolę w niesieniu pomocy w czasie epidemii.” – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Pralki i suszarki Samsung zostaną rozdzielone między warszawskie stacje wyczekiwania, które przyjmują najwięcej zgłoszeń interwencyjnych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: