Samsung Star S5230 (Avila) - 30 mln sztuk sprzedanych na całym świecie

Newsy
Żródło: Samsung
Opinie: 1

Samsung Electronics ogłosił, że sprzedaż telefonu Samsung Star S5230 (Avila) przekroczyła 30 mln sztuk. Jest to największy sukces sprzedażowy Samsunga w historii (pod względem szybkości osiągnięcia rekordu). Telefon jest sprzedawany od maja 2009 r. Star sprzedał się w ilości 10 mln sztuk 6 miesięcy od daty premiery. Po roku sprzedaż urosła do 20 mln sztuk. W Europie sprzedaż Star osiągnęła poziom 15 mln sztuk, w Ameryce Łacińskiej 5 mln sztuk, w Rosji 3 mln sztuk, w Chinach 1 mln sztuk.Samsung Star był numerem jeden sprzedaży w Niemczech i Austrii.

Star jest drugim modelem Samsunga, który osiągnął sprzedaż 30 mln sztuk. Pierwszym był Samsung E250. Star zrównał jego rekord w czasie o połowę krótszym.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    konica pisze: 2010-12-24 00:13
    I Bravo, moje gratulacje, od 6 lat jestem użytkownikiem Samsunga, tej chwili Omni II, nie zamienie tej marki jest po prostu super, wszystkim co za chwile zaczną pisać o wyższości Nokii na Samsungiem zycze Wesołych Świat i cieszcie się ze swoich Nokii, a i tak niedługo bedziecie mieli Samsunga lub sonyERicssona, bo Nokia sie kończy !!!
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: