VOD CHILI na rachunku PLAY

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Serwis CHILI dostępny z płatnością na rachunku PLAY

Do pakietu Zakupów Mobilnych PLAY dodana została platforma CHILI.  Dzięki temu klienci Play mogą płacić za usługi VOD na rachunku za telefon lub Internet.

Aby wypożyczyć film wystarczy wejść na stronę www.chili.com i zarejestrować się za darmo. Później pozostaje już tylko wybrać tytuł, a w opcjach płatności zaznaczyć rachunek Play. Weryfikacja przebiega równie sprawnie – użytkownik proszony jest o podanie numeru telefonu, na który otrzymuje unikatowy kod PIN w celu potwierdzenie każdej transakcji.

Z wygodnej opcji „Zapłać z Play” mogą w tym przypadku skorzystać wszyscy klienci operatora, którzy wybrali ofertę abonamentową. Szczegóły zakupów mobilnych dostępne są od razu w Play24, a ich podsumowanie uwzględniane jest w comiesięcznym rachunku. Dzięki temu, by oglądać dostępne na platformie treści, użytkownicy nie muszą podawać danych karty płatniczej.

Z CHILI, tak jak z innych znanych serwisów wideo, można korzystać poprzez stronę internetową lub w aplikacji na urządzenia mobilne oraz Smart TV. Można powiązać z kontem aż do 5 urządzeń.

Serwis CHILI umożliwia także pobieranie wypożyczonych i zakupionych treści i oglądanie ich w trybie offline, co szczególnie przydaje się podczas podróży samolotem lub w innych miejscach, gdzie połączenia internetowe jest niemożliwe.

CHILI dostępny jest obecnie w 5 krajach. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: