Simplus współpracuje z Coca-Cola Poland Services

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 2

Simplus został partnerem zapunktowani.pl - największej akcji promocyjnej organizowanej przez Coca-Cola Poland Services. Celem współpracy jest zaprezentowanie marki Simplus jako lidera wykorzystującego niestandardowe kanały do komunikacji z grupą celową, wybiegające poza zakres usług telefonicznych i wpisujące się w styl życia konsumentów. W ramach partnerstwa Simplus funduje wszystkim uczestnikom promocji cotygodniowe nagrody – doładowanie konta! Akcja zapunktowani.pl potrwa do końca roku.

Coca-Cola Services Poland wystartowała z najnowszą edycją promocji zapunktowani.pl, w ramach której co tydzień można wygrać atrakcyjne i różnorodne nagrody. Mechanizm akcji jest prosty. Wystarczy zbierać kody z nakrętek napojów produkowanych przez Coca-Cola i wymieniać je na punkty. Jedną z nagród jest doładowanie konta o wartości 10 zł w Simplusie. By otrzymać nagrodę należy uzbierać zaledwie 30 punktów.

„Simplus jest od lat liderem wśród usług pre-paidowych i chce umacniać tę pozycję. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć zasięg naszej obecności w życiu konsumenta przez niestandardowe partnerstwo z jednym z największych programów konsumenckich zapunktowani.pl. Wraz z rozwojem rynku nasze usługi nie ograniczają się tylko do oferowania połączeń czy wysyłania SMS-ów, ale także pozwalają korzystać z różnych obszarów życia, stając się jednocześnie jego ważną oraz naturalną częścią” – mówi Paweł Zbiegniewski, Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji Marketingowej Polkomtel S.A.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Tomek pisze: 2009-10-25 11:41
  Chała, nie lider. Dlaczego w artykule nie ma słowa o limitach powodujących, że nagroda jest praktycznie nieosiągalna - czyli czysta fikcja, ble ble ble. PISZCIE PRAWDĘ, A NIE TO CO PRZYSŁALI WAM RZECZNICY PRASOWI!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  artur pisze: 2009-10-29 12:52
  u mnie jest produkt niedostepny nie moge zamowic nagrody ;]
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: