Orange ma 13 salonów Smart Store

Drukuj

Orange otworzył 13 Smart Store w Polsce.

Salon został otwarty w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Na 123 metrach kwadratowych są dostępne dla klientów trzy strefy – Dom, Rozrywka i Firma. 

W Olsztynie ponad 25 tys. gospodarstw domowych w mieście jest w zasięgu Orange Światłowodu. Do końca tego roku Orange chce podwoić tę liczbę.

Inwestycje są prowadzone na siedmiu osiedlach:

Osiedle Generałów
Osiedle Pojezierze
Osiedle Mleczne
Osiedle Podgrodzie
Osiedle Pieczewo
Osiedle Kormoran
Osiedle Kętrzyńskiego
rozpoczęte prace na Osiedlu Jaroty

Pełna lista Smart Store Orange:

Gdańsk, ul. Karmelicka 1, Krewetka
Gdynia, ul. 10-go lutego 16, CH Kwiatkowskiego
Szczecin, Al. Wyzwolenia 12-14
Białystok, ul. Legionowa 9/1 lok. 28
Poznań, ul. Roosevelta 18
Poznań, ul. Pleszewska 1
Warszawa, ul. Wołoska 12, Galeria Mokotów
Warszawa, ul. Pańska 57/61
Łódź, Al. Piłsudskiego 3
Katowice, ul. 3-go Maja 5
Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 19/23
Kraków, ul. Kamieńskiego 11, Bonarka

Zdjęcia:

 

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 0

  • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

  • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

  • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

     

Najważniejsze

Ostatnie testy