Plus zaczyna sprzedawać smartfony na raty 0% - jest specjalny abonament za 0 zł

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Plus przygotował nową promocje "Plan zero". W ofercie zyskujemy możliwość kupienia telefonu na raty bez opłaty abonamentowej.

W promocji dostępne są wszystkie smartfony z cennika podstawowego. Urządzenia możemy kupić rozkładając płatność na 25, 37 lub 49 rat. 

Klient otrzymuje telefon wraz kartą SIM, której może używać lub nie. Gdy klient zacznie używać kartę SIM opłaty będą naliczone jedynie za te usługi, z których skorzysta.

W promocji dostępne są dwa plany taryfowe:

  Plan zero Plan serwis urządzenia
Abonament 0 zł 10 zł
Usługa „Minuty do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych”

opłata 10 zł za pierwsze połączenie w danym okresie rozliczeniowym, drugie i każde kolejne połączenia w danym okresie rozliczeniom są bezpłatne; w przypadku braku połączeń wychodzących opłaty nie są naliczane

Usługa „SMSy do krajowych sieci komórkowych” opłata 10 zł za pierwszy wysłany SMS w danym okresie rozliczeniowym, drugi i każdy kolejny SMS w danym okresie rozliczeniowym jest bezpłatny; w przypadku braku SMS-ów wychodzących opłaty nie są naliczane
Stawka za MMSa do krajowych sieci komórkowych 0,23 zł
opłata pobierana jest za każdego 1 MMSa wysłanego w danym okresie rozliczeniowym
Pakiet Internetowy Non Stop 2 GB (lejek 32 kbs) opłata 10 zł za pierwsze przesyłanie lub odbieranie danych w danym okresie rozliczeniowym, druga i każda kolejna transmisja danych jest bezpłatna w przypadku braku transmisji danych opłaty nie są naliczane
Usługa „Serwis urządzenia” brak bezpłatnie

W promocji nie ma usług roamingu i połączeń międzynarodowych, a oferta nie uprawnia do udziału w Programie smartDOM i przyznawanych w nim rabatów oraz benefitów.

Opłata aktywacyjna wynosi 0 zł.

Umowa jest na czas nieokreślony.

W panie taryfowym "Plan serwis urządzenia" dostajemy dodatkowo usługę "Serwis Urządzenia". Umożliwia ona skorzystanie z naprawy mechanicznie uszkodzonego urządzenia (limit napraw to 1000 zł na 12 miesięcy).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: