Święta z Huawei

Akcje partnerskie
Opinie: 0
Opinie: 0

Akcja partnerska

Święta to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Cudowna atmosfera, świąteczne dekoracje, prezenty, wspaniałe potrawy – to nasze pierwsze skojarzenia ze świętami. Po chwili zastanowienia może się jednak okazać, że święta to dla nas także korki, kolejki w sklepach, pośpiech, godziny spędzone w kuchni i nietrafione prezenty. Doskonałą receptą na świąteczne szaleństwo są urządzenia firmy Huawei. To one pomogą nam w organizacji przygotowań.

Już świąteczna podróż do najbliższych nam osób może sprawić nam niemiłego psikusa. Niespodziewane korki mogą sprawić, że po przyjeździe na miejsce będziemy mieli naprawdę wszystkiego dosyć. Aby tak się nie stało w naszym aucie włączmy nawigację online Google Maps w smartfonie Huawei P9, P9 lite lub Mate 9. Nasz telefon okaże się najlepszym przewodnikiem po zakorkowanych świątecznych arteriach. Smartfon będzie cały czas odbierał z Internetu informacje o ruchu drogowym i w razie potrzeby zmieni naszą trasę na inną, mniej zakorkowaną.

Gdy wybieramy się w dłuższą trasę z naszymi dziećmi to obowiązkowym wyposażeniem powinien stać się dla nas tablet Huawei MediaPad M3. Dzieci po paru godzinach podróży na pewno zaczną marudzić i to nawet wtedy, gdy będziemy starali się wymyślać dla nich coraz to nowe zabawy. Wówczas MediaPad M3 pozwoli nam w spokoju pokonać ostatnie kilometry. To prawdziwy multimedialny kombajn wyposażony w doskonały ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, świetne głośniki stereo oraz bardzo dobrą baterię. Tablet ten był przygotowywany we współpracy z legendarną firmą harman/kardon. Zarówno gry, jak i filmy wyglądają na nim naprawdę świetnie.

Tablet przyda nam się także już po szczęśliwym dotarciu do celu. Dzięki szybkiej transmisji danych bez problemu może stać się naszym pomocnikiem w kuchni. Wspaniałe przepisy z blogów kulinarnych lub filmy o przygotowywaniu smakołyków na portalu Youtube ułatwią nam świąteczne gotowanie. Może się okazać, że w tym roku na naszym stole oprócz tradycyjnych dań pojawią się ciekawe i smaczne dania z innych stron świata. Rodzina i najbliżsi będą pod dużym wrażeniem.

Miła atmosfera świąt może zostać niespodziewanie zakłócona przez naszego szefa, który pod koniec roku na gwałt będzie potrzebował najnowszego raportu. Tym razem nas jednak nie zaskoczy. Raport przygotowujemy na bardzo szybkim, ale także bardzo zgrabnym komputerze Huawei MateBook. Zainstalowany na nim system Windows 10 zapewnia współpracę ze wszystkimi korporacyjnymi aplikacjami. Notatki możemy zapisywać bezpośrednio na ekranie specjalnym piórem. 12 calowy wyświetlacz o bardzo wysokiej rozdzielczości zapewnia wygodną pracę w dowolnym miejscu. Gdy będziemy potrzebowali jeszcze większego ekranu to złączem HDMI w stacji dokującej podłączymy się bezpośrednio do każdego telewizora lub monitora komputerowego.

Gdy już wyślemy dokumenty do biura to będziemy mogli zasiąść do świątecznej kolacji. Piękne dekoracje, potrawy, choinka oraz rodzinne spotkanie – chcemy, aby takie chwile pozostały z nami na dłużej. Pomoże nam w tym Huawei P9, którego aparat został przygotowany we współpracy z niemiecką firmą Leica. To marka, która słynie z legendarnej wprost jakości zdjęć. Huawei P9 ma dwie kamery, w których jedna z matryc potrafi zapisywać wyłącznie czarno-białe obrazy. Taki podział zapewnie niedoścignioną szczegółowość zdjęć, które powstają z połączenia obrazów generowanych przez 2 matryce jednocześnie. Warto także eksperymentować ze zdjęciami czarno-białymi. To zapewni naszym fotografiom tzw. styl Leica. Świąteczne zdjęcia zatrzymają na zawsze ulotny nastrój tych pięknych chwil spędzanych z najbliższymi.

Gdy już wstaniemy od stołu to może okazać się, że niepostrzeżenie przybyło nam w czasie świąt kilka dodatkowych kilogramów. W kwestii odzyskania doskonałej sylwetki pomoże nam sportowa opaska Huawei TalkBand B3. Będzie naszym poświątecznym prywatnym trenerem monitorującym przebyty dystans i ilość spalonych kalorii. Opaska sama wykryje czy spacerujemy, czy też uprawiamy jogging lub innego rodzaju ćwiczenia. Huawei TalkBand B3 to także profesjonalny monitor naszego snu. To może nam się przydać już w Nowym Roku, gdy będziemy odsypiać sylwestrowe szaleństwa.

Urządzenia Huawei pomogą nam w tym szalonym przedświątecznym okresie. Dzięki nim przygotowania przebiegną w spokojniejszej, przyjemniejszej atmosferze. Ważne jest jednak to, aby świąteczny klimat nie został zakłócony przez nasze zbyt duże przywiązanie do elektronicznych gadżetów. Huawei, producent najlepszych smartfonów, tabletów, zegarków próbuje nas namówić na odłożenie ich na bok w okresie świąt. Świąteczna kampania reklamowa #BePresent tego producenta to próba uświadomienia klientom, że większość z nas ma już spory problem z właściwym korzystaniem z e-gadżetów i jesteśmy do nich zbyt przywiązani. W czasie świąt to nasza rodzina i bliscy powinni być dla nas najważniejsi. Do wspaniałych i szybkich urządzeń mobilnych możemy wrócić w każdej chwili, ale w czasie świąt warto w pełni skupić się na relacjach z osobami, na których zależy nam najbardziej.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: