Sony Ericsson stworzył globalny serwis WEB 2.0

Newsy
Żródło: Sony Ericsson
Opinie: 0
Opinie: 0

12 listopada 2007 r. Sony Ericsson uruchomił serwis społecznościowy na stronie www.sonyericsson.com/cybershot. Serwis ten skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii cyfrowej. Składa się z części społecznościowej oraz merytorycznej, poświęconej telefonom z linii Cyber-shot - K850i, K810i, K800i, K770i oraz K550i.
Część społecznościową mogą współtworzyć internauci. W części merytorycznej znajdą informacje na temat telefonów Sony Ericsson z linii Cyber-shot, dostępnych na rynku.

Serwis www.sonyericsson.com/cybershot jest częścią działań zaplanowanych w ramach kampanii edukacyjno-promocyjnej telefonów z linii Cyber-shot. Celem kampanii jest pokazanie walorów samych telefonów, a także edukowanie na temat funkcji do obróbki obrazu w telefonach oraz sposobów i możliwości ich wykorzystania.

Równocześnie z uruchomieniem serwisu www.sonyericsson.com/cybershot, rozpoczyna się kampania banerowa promująca serwis na forach internetowych czy popularnych serwisach społecznościowych, typu grono.net czy joemonster.pl, służących do komunikacji pomiędzy internautami i nawiązywaniu znajomości drogą elektroniczną. Banery mają zapraszać użytkowników do odwiedzenia serwisu www.sonyericsson.com/cybershot i wzięcia udziału w głosowaniu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: