Specjalne pakiety IPLA dla klientów Plusa

Promocje
Opinie: 1
Opinie: 1

Od 3 września klienci Plusa mogą korzystać z telewizji IPLA w ramach dedykowanych pakietów. Do końca września oglądanie materiałów IPLA nie będzie zmniejszać internetowego pakietu danych użytkownika.

IPLA w Plusie to siedem kanałów sportowych live, pietnaście kanałów telewizji online, możliwość nielimitowanego pobierania materiałów na telefon i tablet i korzystania z nich w trybie offline, a wszystko w jakości HD i co ważne - bez reklam.

Usługa dostępna jest w trzech pakietach, a aktywacji można dokonać w dedykowanej aplikacji IPLA dla systemu Android. Pakiety, ważne przez 30 dni, przedłużane są automatycznie za pomocą płatnej wiadomości SMS.

Pakiet Zawartość
iplaSPORT
(14,76 zł brutto miesięcznie)
Siedem kanałów live (Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport2, FightBox, FightKlub) i dostęp między innymi do: meczów w el. MŚ piłki nożnej, Bundesligi, PlusLigi, KSW, F1, MotoGP, itp.
iplaPLUS (9,84 zł brutto miesięcznie) Piętnaście kanałów online (Polsat News, Polsat Biznes, Spuerstacja, iTV, Polsat Cafe, Polsat Play, Discovery Channel, Kino Polska, Filmbox, Docubox, Kino Polska Muzyka, RBL.TV, TV.disco, 4funTV, TV Republika) oraz krótkie formy typu kabarety, bajki, muzyka, rozrywka.
iplaEXTRA
(4,92 zł brutto miesięcznie)
Dostęp do zawartości w jakości HD oraz brak reklam AVOD. Możliwość nielimitowanego pobierania materiałów na telefon i korzystania z nich w trybie offline.

 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: