Spotify debiutuje w Rosji, Chorwacji i na Ukrainie

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Spotify jest teraz dostępny na rynku rosyjskim, chorwackim, ukraińskim

Spotify dzisiaj uruchomił swój serwis na 13 nowych rynkach europejskich w całej Europie w tym w Rosji, która jest w grupie 20 największych rynków serwisów streamingowych. Spotify po dzisiejszym rozszerzeniu obszaru działalności jest obecny na 92 rynkach na całym świecie.

13 nowych rynków, na których obecny jest Spotify obejmuje Albanię, Białoruś, Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Kazachstan, Kosowo, Mołdawię, Czarnogórę, Macedonię Północną, Rosję, Serbię, Słowenię i Ukrainę.

Spotify oferuje zarówno konta bezpłatne jak i Premium na każdym z 13 nowych rynków.

Wprowadzono 200 nowych playlist, na których znaleźli się artyści z całego regionu, których twórczość jest teraz dostępna dla fanów na całym świecie. Spotify dodał niemal 100 playlist, w tym wyselekcjonowane playlisty jak Hip-Hop Cannon czy New Music Friday Russia oraz playlisty „This is” przedstawiające popularnych rosyjskich artystów. Spersonalizowane playlisty Spotify jak Twój Radar Premier, Twoja składanka Daily Mix czy Odkryj w tym tygodniu, które tworzone są na podstawie tego, co zainteresowało poszczególnych słuchaczy, są również obecnie dostępne w języku rosyjskim.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: