Świąteczna promocja w iSpot

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

W salonach iSpot ruszyła świąteczna oferta promocyjna.

Przy zakupie wybranych urządzeń Apple, można otrzymać kartę podarunkową do zrealizowania w salonach iSpot lub w iTunes Store, a także inne prezenty. Akcja trwa do 24 grudnia.

Do wybranych modeli iPadów oraz do Apple TV dołączone są karty podarunkowe do AppStore i iTunes. Kartę należy zarejestrować zgodnie z instrukcją na stronie iTunes Store. Po jej uaktywnieniu środki zostają zachowane na koncie użytkownika. Wtedy można wykorzystać je wedle upodobania - zapłacić za aplikacje, gry, filmy, muzykę oraz książki dostępne na platformach internetowych należących do giganta z Cupertino.

Do MacBooków i iMaców iSpot dołącza zaś karty podarunkowe o wartości od 200 do 500 zł, które wielokrotnie mogą być zrealizowane w salonach sprzedaży na terenie całej Polski, podczas czasu trwania ważności (12 miesięcy). Przy zakupach urządzeń w sklepie internetowym, iSpot proponuje kody rabatowe o analogicznej wartości co karty upominkowe, do zrealizowania podczas zakupów na stronie ispot.pl.

Oferta świąteczne obejmuje też iPhona X – przy zakupie smartfona, przysługuje zniżka 20% na słuchawki Beats, oraz Apple Watch Series 3 i 4 – iSpot zapewnia 50% rabatu na zakup paska do smartwatcha.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się w regulaminie promocji (poniżej) oraz na stronie: https://ispot.pl/s,xmas

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane: