CANAL+ - szczegóły świątecznych promocji na telewizję

Newsy
Opinie: 0
CANAL+ - szczegóły świątecznych promocji na telewizję

CANAL+ startuje ze świąteczną promocją na ofertę telewizji satelitarnej i telewizji przez internet.

 

W świątecznej ofercie telewizji satelitarnej dekoder 4K Ultra BOX+ można promocyjnie aktywować za 1 zł w najczęściej wybieranych pakietach OPTIMUM+ oraz OPTIMUM+ z CANAL+ i nie płacić za jego wynajem przez cały okres obowiązywania umowy. Promocyjna aktywacja dekodera 4K za 1 zł jest również dostępna w pakiecie Superpremium+ 4K.

 

W pakiecie OPTIMUM+ klienci znajdą 130 kanałów (w tym 80 w HD), 34 kolekcje VOD, w cenie 49,99 zł miesięcznie. W świątecznym prezencie otrzymają również dostęp do sześciu kanałów Filmbox na 24 miesiące bez opłat.

 

W pakiecie OPTIMUM+ z CANAL+ klienci znajdą dodatkowo 11 kanałów z rodziny CANAL+ z najlepszym sportem (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Bundesliga, Żużel, NBA i wiele innych) oraz filmami i serialami na żywo, a także dwie dodatkowe kolekcje VOD. Miesięczna cena za pakiet wyniesie 99,99 zł. Z  pakietem OPTIMUM+ z CANAL+ dostępne są również kanały Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA i Ligą Europy UEFA za 0 zł miesięcznie. Oba pakiety można rozszerzyć o dostęp do 27 dodatkowych kanałów za 10 zł miesięcznie.

 

Wybierając pakiety telewizji satelitarnej klienci zyskają dodatkowo możliwość korzystania z serwisu CANAL+ telewizja przez internet na wielu urządzeniach w zakresie posiadanej oferty satelitarnej bez dodatkowych opłat i limitu godzin.

 

 

W ramach promocji świątecznej klienci mogą skorzystać z oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet oferowanego z nowym dekoderem CANAL+ BOX 4K – w zobowiązaniu lub bez zobowiązania.

 

W opcji bez zobowiązania dekoder CANAL+ BOX 4K jest oferowany w cenie 299 zł. Po zakupie urządzenie przechodzi na własność użytkownika i można korzystać z jego funkcji, zasobów i aplikacji nawet wtedy, gdy nie posiada się żadnej aktywnej subskrypcji CANAL+ telewizja przez internet. W cenie zakupu urządzenia uwzględniony jest dostęp do wszystkich czterech pakietów CANAL+ telewizji przez internet na miesiąc od daty pierwszej aktywacji. Dostęp do wszystkich pakietów bez dodatkowych opłat można przedłużyć nawet o dwa dodatkowe miesiące w ramach trwającej do końca roku promocji.

 

Aby skorzystać z promocji należy kupić i aktywować ofertę z dekoderem do 31.12. oraz aktywować voucher, który użytkownik otrzyma mailem, a także podpiąć kartę płatniczą do konta.

Wybierając ofertę ze zobowiązaniem klienci otrzymują CANAL+ BOX 4K za 1 zł na własność oraz dostęp do pełnej oferty serwisu CANAL+ telewizja przez internet na dwa pierwsze miesiące. Warunkiem skorzystania z oferty jest wybór przynajmniej dwóch z czterech pakietów tematycznych, z których klient będzie korzystał po zakończeniu promocyjnego dostępu „na start”:

 

  • FILM  (50 zł/mies.)                                      
  • SPORT  (50 zł/mies.)
  • FUN&INFO (25 zł/mies.)
  • KIDS (10 zł/mies.)

 

Klienci decydujący się na ofertę CANAL+ telewizja przez internet z dekoderem CANAL+ BOX 4K będą mogli korzystać z serwisu na trzech ekranach w tym samym momencie oraz logować się i oglądać treści na wszystkich innych platformach, na których dostępna jest usługa (telefony, Android TV, Apple TV).

 

Świąteczne oferty CANAL+ z dekoderami 4K wspiera kampania reklamowa obejmująca swoim zasięgiem telewizję, internet, social media, nośniki zewnętrzne, radio, punkty sprzedaży CANAL+ oraz wybrane sieci sklepów RTV/AGD.

 

Kampanię przygotowała agencja Havas Warsaw. Media do kampanii kupił dom mediowy Havas Media. Produkcją spotów telewizyjnych i internetowych zajął się dom produkcyjny Dynamo Films.

 

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: