Szczoteczka soniczna z aplikacją Huawei AI Life za 299 zł

Newsy
Opinie: 0
Szczoteczka soniczna z aplikacją Huawei AI Life

Szczoteczka soniczna Lebooo wchodzi do sprzedaży w Polsce w cenie 299 zł.

Urządzenie jest na chwilę obecną dostępne w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach Media Expert. Szczoteczkę będzie niebawem można również kupić w internetowym sklepie huawei.pl. W sprzedaży będą też dostępne wymienne końcówki do urządzenia.

Szczoteczka ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej po połączeniu jej poprzez aplikację Huawei AI Life ze smartfonem z systemem Android. Po sparowaniu szczoteczki ze smartfonem, użytkownik może zidentyfikować 6 obszarów oraz 16 przestrzeni, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę podczas codziennej higieny jamy ustnej. Każdorazowe szczotkowanie zostaje zarejestrowane w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu czynności, użytkownik otrzymuje raport prezentujący wyniki szczotkowania oraz spersonalizowane porady. Aplikacja wychwytuje również błędy, na przykład, jeśli szczoteczka jest zbyt mocno dociskana, na smartfonie pojawia się ostrzeżenie. Jest to możliwe dzięki czujnikom nacisku wbudowanym w szczoteczkę, które pozwalają uchronić się przed uszkodzeniami dziąseł i zębów spowodowanych zbyt mocnym dociskaniem szczoteczki.

Użytkownicy smartfonów Huawei mogą pobrać aplikację Huawei AI Life ze sklepu z AppGallery. Użytkownicy smartfonów innych marek z systemem Android mogą pobrać aplikację za pomocą kodu QR umieszczonego na opakowaniu szczoteczki.

Obudowa szczoteczki jest wodoodporna, a konstrukcja zapobiega nadmiernemu rozpryskiwaniu się pasty i wody podczas szczotkowania. Funkcję zapobiegającą rozpryskiwaniu można uruchomić z poziomu aplikacji Huawei AI Life.

W pełni naładowana szczoteczka Lebooo pozwala na 90 dni pracy. Szczoteczkę można naładować bezprzewodowo dzięki podstawce, a pełne ładowanie zajmuje 8 godzin.

Inteligentna szczoteczka soniczna Lebooo wyposażona jest w 5 trybów pielęgnacji jamy ustnej:

  1. tryb czyszczenia – codzienna higiena jamy ustnej;
  2. tryb wybielania i rozjaśniania – usuwanie przebarwień i wybielanie zębów;
  3. tryb wrażliwy – delikatny tryb dla osób o wrażliwych dziąsłach;
  4. tryb pielęgnacyjny – dla osób o wrażliwych zębach;
  5. tryb personalizacji – umożliwia dostęp do rozszerzonych ustawień.

Użytkownicy mogą dostosować poziom intensywności każdego z 4 powyższych trybów w aplikacji Huawei AI Life, natomiast tryb personalizacji daje dostęp do 20 planów pielęgnacyjnych. Szczoteczka Lebooo wyposażona jest w opatentowany magnetyczny rdzeń, który wytwarza wibracje o wysokiej częstotliwości 38 000 razy na minutę, dzięki czemu szczoteczka dociera do trudno dostępnych szczelin i zakamarków między zębami.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: