T-Mobile - cztery telefoniczne nowości

Drukuj

T-Mobile wprowadził do swojej oferty cztery nowe telefony:

BlackBerry Curve 9320
HTC One S
Nokia Asha 203
Nokia Lumia 900

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  rent pisze: 2012-07-17 01:31
  Ja poluję na Lumię900 ;D jak dla mnie strzał w '10'. Ma dość solidną baterię jak na dotykowca, ale pomijając takie szczegóły to marzy mi się właśnie telefon z MS Windows Mango, a tego co się orientowałam to w sumie najlepsza propozycja. Cenowo również atrakcyjnie, muszę się nad tym poważnie zastanowić.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy