T-Mobile daje fiber za 1 zł na 3 miesiące

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
T-Mobile daje fiber za 1 zł na 3 miesiące

Klienci T-Mobile, którzy zdecydują się na aktywację internetu światłowodowego, zapłacą przez 3 miesiące 1 zł. T-Mobile da im także darmowy dostęp do IPLA TV oraz IPLA ELEVEN SPORTS na 90 dni.

 

Podpisując umowę na internet światłowodowy, w zestawie użytkownik otrzymuje bezpłatnie router i nie ponosi dodatkowych kosztów za usługę instalacyjną (lub aktywacyjną). Po okresie promocyjnym usługa internetu światłowodowego (w zależności od wybranej opcji) przy umowie na 24 miesiące będzie wynosiła 59 zł (300 Mb/s), 69 zł (600 Mb/s) lub 89 zł (900 Mb/s).

 

Pakiety telewizyjne IPLI można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie, a po okresie promocyjnym będą one dodatkowo płatne: miesięczny koszt za dostęp do pakietu IPLA TV będzie wynosił 50 zł, zaś do IPLA ELEVEN SPORTS – 15 zł.

 

Ofertę promuje reklama wideo z Sonią Bohosiewicz. 30-sekundowy spot będzie emitowany w telewizji i internecie od 9 października 2020. Działania promocyjne będą prowadzone także w mediach społecznościowych, internecie oraz na nośnikach outdoorowych. Najnowszą kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: