T-Mobile wprowadził nową promocję dla części użytkowników programu Magenta Moments.
Oferta obowiązuje od 8 do 30 kwietnia 2026 roku lub do wyczerpania puli kodów.
Promocja jest skierowana do uczestników programu Magenta Moments, którzy nie byli aktywni w zakładce Moments w aplikacji Mój T-Mobile od ponad 30 dni, licząc od 8 kwietnia. Aby z niej skorzystać, trzeba w czasie trwania akcji zalogować się do aplikacji, odblokować ofertę i pobrać przypisany do konta jednorazowy kod rabatowy.
Kod można wykorzystać wyłącznie w wybranych punktach sprzedaży T-Mobile. Przy zakupie trzeba pokazać konsultantowi odblokowaną ofertę bezpośrednio w aplikacji na smartfonie lub tablecie. T-Mobile zaznacza, że zrzut ekranu albo zdjęcie kodu nie wystarczą do skorzystania z promocji.
Każdy uczestnik może użyć kodu tylko raz, a po 30 kwietnia stanie się on nieważny. Promocja obejmuje folie ochronne Devia oraz Hama AntiCrash MyScreen.