MediaPad M3: najlepszy tablet na świecie?

Akcje partnerskie
Opinie: 3
Opinie: 3

Akcja partnerska

We współczesnym świecie zaawansowanej i dojrzałej technologii szukamy urządzeń, które nie będą kompromisem, a będą spełniać nasze najwyższe wymagania. Takie produkty potrafią produkować tylko wybrani producenci sprzętu elektronicznego. Huawei dla tak wymagających klientów stworzył tablet MediaPad M3. Otrzymaliśmy produkt, w którym wysoka wydajność została połączona z najwyższą jakością wykonania oraz świetnym ekranem i bezkonkurencyjnym dźwiękiem.

Piękny design

Obudowa Huawei MediaPad M3 została w całości wykonana z lotniczego aluminium. Przemyślana konstrukcja zapewnia wytrzymałość i sztywność, co w przypadku dużej powierzchni i niewielkiej grubości jest szczególnie istotne. Tablet ma zaledwie 7 mm grubości!

Doskonałe detale obudowy zostały „wyrzeźbione” dzięki obróbce na specjalnych, bardzo zaawansowanych obrabiarkach. Frezowane krawędzie delikatnie odbijają światło. Dzięki zakrzywionej obudowie tablet dobrze leży w naszych dłoniach i daje się bez najmniejszego problemu trzymać w jednym ręku. Huawei MediaPad M3 waży tylko 322 gramy.

 

Doskonały dźwięk

Stworzenie lekkiego urządzenia mobilnego z odpowiedniej mocy dźwiękiem to nie lada wyzwanie. Huawei nawiązał współpracę z renomowaną firmą audio Harman Kardon. Kooperacja obu marek zaowocowała produkcją tabletu oferującego świetną jakość dźwięku generowanego przez wbudowane głośniki.

Głośniki umieszczone zostały na krótszych krawędziach obudowy, co pozwala uzyskać doskonały stereofoniczny dźwięk. Głośność i głębia dźwięku zaskoczą każdego, kto po raz pierwszy usłyszy Huawei MediaPad M3. Głośniki pozwalają na komfortowe cieszenie się multimediami, również w głośnym otoczeniu. Możliwe jest nawet dobre nagłośnienie całkiem dużego pomieszczenia, bez konieczności podłączania dodatkowego sprzętu. Nad jakością brzmienia czuwa zaawansowany procesor. Huawei MediaPad M3 nie ma sobie równych.

 

Rekordowa wydajność

Huawei stworzył urządzenie bezkompromisowe także jeśli chodzi o specyfikację techniczną. MediaPad M3 posiada moc odpowiadającą najmocniejszym na rynku smartfonom. Wydajność zapewnia bardzo szybki 8 rdzeniowy procesor Kirin 950. Procesor wspomaga aż 4 GB RAM. Aby nie zabrakło miejsca na muzykę i filmy Huawei wyposażył tablet w 64 GB wbudowanej pamięci, którą można jeszcze rozszerzyć o kolejne 256 GB za pomocą karty micro SD. Wszystko to razem sprawia, że MediaPad M3 zapewnia super płynne działanie najbardziej wymagających gier i najnowszych aplikacji.

Również szybkość połączenia z Internetem zachwyci najbardziej wymagających użytkowników. Huawei MediaPad M3 łączy się z siecią zarówno za pomocą WiFi w najszybszym standardzie ac, jak i za pomocą LTE o prędkości 150 Mbps.

Nasze dane w tablecie są bezpieczne dzięki najwyższej jakości czytnikowi linii papilarnych obsługującym gesty.

Świetny obraz

Huawei MediaPad M3 został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 8,4 cala. To idealny rozmiar zapewniający mobilność i odpowiednią wygodę. Pozwala efektywnie korzystać z MediaPada zarówno w domowym zaciszu, jak i w podróży.

Ekran ma wyjątkowo wysoką rozdzielczość 2560x1600 pikseli. Oznacza to gęstość pikseli na poziomie 359 punktów na cal. Obraz jest bardzo szczegółowy. Krawędzie wyświetlanych liter są idealnie gładkie, a zdjęcia i filmy naprawdę zapierają dech w piersiach.

Najlepszy aparat

W tablecie Huawei MediaPad M3 przedni i tylny aparat mają tę samą rozdzielczość 8 megapikseli. Oba są równie dobre i nadadzą się świetnie zarówno do wideokonferencji, do selfie, jak i do tradycyjnego fotografowania.

Aplikacja aparatu oferuje długą listę dostępnych trybów fotograficznych - od trybu profesjonalnego, przez upiększanie twarzy, HDR, tryb nocny, panoramę, fotografowania jedzenia, malowanie światłem czy skanowanie dokumentów. Dodatkowo dostępne jest 8 specjalnych filtrów, których efekty można podglądać na żywo już podczas kadrowania.

Tablet Huawei MediaPad M3 może pochwalić się wysoką wydajnością, bezkompromisowym ekranem, wysoką jakością dźwięku, eleganckim designem i świetnymi kamerami. Każda z tych cech jest godna uwagi, ale dopiero połączenie ich wszystkich w jednym urządzeniu czyni MediaPad M3 zupełnie wyjątkowym. Nowy tablet Huawei jest propozycją dla najbardziej wymagających, którzy poszukują najlepszych elektronicznych gadżetów.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Paweł pisze: 2017-01-19 19:24
  Lotnicze amelanium ,kufa co to ? A ja mam komure z metalu wahadłowca. Tylko barany mogą pisać takie bzdury
  -2
 • Users Avatars Mini
  Sylb pisze: 2017-01-21 15:50
  Z pewnością, jest to przyzwoity tablet. Ale artykuł to marketingowy bełkot i pachnie krypto reklamą.
  2
 • Users Avatars Mini
  Kris pisze: 2017-01-22 09:56
  Waży tylko 322 gramy i ma wbudowany miniaturowy reaktor atomowy, który umożliwia pracę na gramie plutonu przez 2 lata... a na poważnie jaka przy tak małej wadze może być bateria ?
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: