Tele2 zainwestuje w Polsce 160 mln zł

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 1

Do końca 2004 r. Tele2 Polska zainwestuje w Polsce 40 mln USD (około 160 mln zł). Wspomniane środki zostaną przeznaczone na rozwój usług w kolejnych strefach numeracyjnych oraz na poszerzenie oferty firmy o telefonie komórkową.

Jeszcze w tym roku (do 10 czerwca) Tele2 Polska ma zamiar wprowadzić na rynek kartę telefoniczną o nazwie Karta świat. Będzie ona dostępna w punktach sprzedaży w nominałach: 12, 25 i 50 zł. "Rozmowy międzynarodowe realizowane przy wykorzystaniu Karty świat będą do 84 proc. tańsze niż w przypadku połączeń tradycyjnych. W pierwszym etapie połączenia będą możliwe w 5 strefach numeracyjnych, obejmujących dawne województwa: krakowskie, katowickie, gdańskie, poznańskie oraz warszawskie" powiedział Fredrik Persson, dyrektor generalny Tele2 Polska. Szefowie firmy zapewniają, że do końca 2001 r. z usługi będą mogli korzystać klienci w całej Polsce.
Poza tym do końca roku w kolejnych trzech strefach numeracyjnych dawnych województw: wrocławskiego, szczecińskie i łódzkiego, dostępny będzie Gadatek.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: