Nowa oferta Plusa dla Ukraińców - za 35 zł

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowa oferta Plusa dla Ukraińców - za 35 zł

Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę to nowa promocja Plusa dla korzystających ze specjalnej oferty dedykowanej dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce.

 

Za 35 zł klient otrzymuje 30-dniowy pakiet cykliczny obejmujący:

1.         wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;

2.         wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych;

3.         pakiet internetowy 15 GB na krajową transmisję danych;

4.         1000 minut na wykonywanie połączeń międzynarodowych na numery komórkowe z Polski na Ukrainę do abonentów sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell.

 

Dodatkowo, po doładowaniu, klient otrzyma ekstra GB oraz darmowy transfer na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie, czyli Facebook i Messenger oraz Viber.

 

Z oferty można skorzystać kupując starter oferty prepaid w sieci Plus, oznaczony specjalną owijką w języku ukraińskim. Mogą też z niej skorzystać obecni klienci korzystający z taryf Plus Elastyczna na Kartę oraz Nowy Plush. Wystarczy ją włączyć przez wysłanie na numer 80988 bezpłatnego SMS-a o treści 35.

 

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: