Telestrada pozyskuje 100 klientów usługi Multimo Mobile miesięcznie i jest zadowolona z dynamiki

Newsy
Żródło: PAP
Opinie: 1

Telestrada, która w październiku 2009 roku zaczęła oferować internet mobilny, chciałaby w pierwszej połowie 2010 roku zacząć oferować tę usługę jako operator wirtualny i pozyskiwać znacznie więcej klientów - powiedział w wywiadzie dla agencji PAP prezes spółki Jacek Lichota.

"Pozyskujemy ok. 100 klientów miesięcznie, a nasze ograniczenie to 500 i to jest już kwestia tego miesiąca gdy dobiegniemy do końca tej puli. Dlatego myślimy o przyspieszeniu i teraz to kwestia porozumienia z operatorem, właśnie na temat takiego rozwiązania bardziej systemowego" - powiedział Lichota.
"W tej chwili prowadzimy na ten temat rozmowy z Orange, ale oczywiście jesteśmy otwarci na innych operatorów. Jeżeli to ma się ziścić to stanie się jeszcze w pierwszej połowie roku. (...) Jesteśmy chętni do tego, żeby to robić i wierzymy, że jesteśmy w stanie pozyskać sporo klientów, ale to już wszystko zależy od Orange" - dodał.

"Zbadaliśmy ten rynek, a nie chcieliśmy od razu stać się wirtualnym operatorem, nie wiedząc czy to chwyci, ale widzimy, że potrafimy to sprzedawać, mamy na to pomysł, a to stwarza szanse i daje podstawy do tego, żeby trochę więcej w to zainwestować" - powiedział również.

W październiku 2009 spółka zależna Telestrady, Multimo rozpoczęła sprzedaż internetu mobilnego "Multimo Mobile", wdrażając unikalną na rynku możliwość zawierania umów bezterminowych zarówno na internet mobilny, jak i stacjonarny w segmencie klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferta operatora znajduje się tutaj

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    tkubon pisze: 2010-03-05 13:18
    100 os. na miesiąc przy takim nasyceniu rynku i bez praktycznie żadnych reklam to jest naprawdę dobry wynik. Lepiej wziąć u nich niz np. w Orange. Jeszcze mogliby jednak dołożyć MVNO Voice. I np. jeśli się ma tel+internet+kom+internet kom to sprzedaż łączona z korzystnymi rabatami
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: