Telestrada WHITE, Multimo WHITE, TELE24 WHITE - nowe marki MVNO

Newsy
Żródło: Telestrada
Opinie: 2

Telestrada poinformowała o podpisaniu z firma Telogic Poland umowy ktorej przedmiotem jest dostarczenie przez Telogic rozwiązań pozwalających na wdrożenie przez Telestradę usług telefonii mobilnej. Przewidywane jest wdrożenie usług mobilnego dostępu do Internetu oraz telefonii komórkowej w oparciu o model post-paid i pre-paid. Komercyjne uruchomienie usług następuje z dniem dzisiejszym.

Telestrada zaoferuje usługi komórkowe swoim dotychczasowym klientom a także klientom nowym, zarówno w zakresie mobilnego dostępu do Internetu jak i telefonii głosowej. Usługi świadczone będą w oparciu o model wielu marek telekomunikacyjnych zebranych pod wspólnym brandem WHITE Mobile.
Usługi będą świadczone przez wszystkie firmy grupy Telestrada S.A. pod markami Telestrada WHITE, Multimo WHITE, TELE24 WHITE, a także zostaną udostępnione innym niewielkim operatorom telekomunikacyjnym, portalom internetowym, sieciom osiedlowym w celu stworzenia wielu niewielkich quasi sieci komórkowych dla klientów tych firm z założeniem, że każda z tych sieci posługiwać się będzie własną marką z uzupełnieniem o nazwę WHITE.

Telestrada nie wyklucza powołania w przyszłości odrębnej spółki celowej do prowadzenia działalności telekomunikacyjnej w sieciach ruchomych i zagwarantowała sobie prawo cesji umowy podpisanej z Telogic Poland na taki podmiot.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2010-12-04 22:24
  Telesdrada (Multimo) ma ciekawą ofertę internetu BSA.
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2010-12-05 13:34
  ma ciekawą, szkoda że jej nie reklamuje, chociaż dla użytkowników to dobrze, bo mają mało klientów i nie są przeciążeni, tak jak np Netia czy TP. Generalnie szybkie łącza Multimo dzięki sieci Energis chodzą na ogół nieco lepiej niż Neostrady
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: