Telia International Carrier tworzy regionalną centralę w Warszawie

Newsy
Żródło: Expander.pl
Opinie: 6

Telia International Carrier zdecydowała o utworzeniu w Warszawie centrum regionu Europy Centralnej i Wschodniej. Obszar ten obejmuje Polskę, Rosję, Czechy, Węgry, kraje nadbałtyckie oraz Ukrainę i Słowację.
Telia IC należy do skandynawskiej firmy internetowej i telekomunikacyjnej – Telia AB. Firma jest właścicielem i operatorem globalnej sieci światłowodowej Viking Network, która do końca 2001 roku połączy 50 światowych metropolii i osiągnie długość 40 tysięcy kilometrów. Regionalne biuro firmy będzie odpowiedzialne za sprzedaż usług w Europie Centralnej i Wschodniej oraz za rozbudowę tej sieci.
Decyzja o przekazaniu zarządzania rozwojem regionu wschodniej Europy do Warszawy związana jest z sukcesami spółki na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  luk23 pisze: 2001-11-06 12:00
  hmmm jezeli maja oni netie na mysli to ja bym tego sukcesem (straty) nie nazwal. no ale za szybko by zyski musialy byc. natomiast jesli o sama telie hmmm sukcesy mam lacze z bramki telii (dobrze rozwinieta siec) i ostatnio cos bardzo wolno chodzi ale to pewnie nie przez nich
  0
 • Users Avatars Mini
  hubert pisze: 2001-11-06 12:14
  Wreszcie jakis pozytywny news z tej branzy. Dobrze, ze przy tak wysokim bezrobociu i slabym wzroscie gospodarczym, ktos inwestuje w naszym kraju. Popieram!
  0
 • Users Avatars Mini
  UMTSowiec pisze: 2001-11-06 12:17
  uzywajac okreslenia '...związana jest z sukcesami spółki na polskim rynku telekomunikacyjnym.' autorowi chodzilo pewnie o potencjal naszego rynku telekomunikacyjnego. A co za tym idzie (prawie) pewny sukces przez najblizsze lata...
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2001-11-06 17:38
  niech inwestuja, moze i my z tego kiedys skorzystamy
  0
 • Users Avatars Mini
  Maras pisze: 2001-11-07 01:07
  luk23 wolno chodzi bo coraz więcej ludzi korzysta z tej bramki. Telia jest też coraz silniej współpracuje z TPSA. A co do tych dotychczasowych sukcesów to jest to raczej powiedziane dla picu, tak aby ładnie brzmiało, ale w przyszłości może być całkiem nieźle.
  0
 • Users Avatars Mini
  Ewandy pisze: 2001-11-07 17:20
  Niech sie rozwijaja.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: