Tell przejmuje zarządzanie 48 salonów należących do Orange Retail

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

7 maja 2018 roku Tell z Grupy OEX podpisał umowę dzierżawy, na podstawie której przejmie w zarządzanie 48 punktów sprzedaży od Orange Retail, spółki zależnej od Orange Polska.

Umowa wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2018 roku i została podpisana na okres 4 lat.

W przypadku zamiaru kontynuowania dzierżawy przez Orange Retail, Grupa OEX będzie miała pierwszeństwo w zawarciu kolejnej umowy.

Docelowo wszystkie punkty Orange Retail S.A. będą prowadzone przez agentów zewnętrznych.

Liczba punktów Orange zarządzanych przez Grupę OEX wzrośnie w wyniku transakcji o 37% do 178.

Sklepy prowadzone dla Orange stanowiły na koniec 2017 roku ponad 43% liczby wszystkich punktów sprzedaży zarządzanych przez Grupę OEX.

W wyniku transakcji Grupa OEX będzie drugim pod względem liczby sklepów agentem Orange w Polsce.

Jest nam niezmiernie miło, że Orange pozytywnie zweryfikował naszą efektywność oddając nam zarządzanie blisko połową sieci prowadzonej do tej pory przez własną spółkę zależną. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w tego typu działalności, posiadamy 20 letnie doświadczenie we współpracy z operatorami sieci komórkowych, a nasze usługi są bardzo konkurencyjne jeśli chodzi o jakość i efektywność zarządzania punktami sprzedaży. Model outsourcingu w odniesieniu do prowadzenia sieci sklepów sprawdził się w okresie wielu lat naszej współpracy z Orange Polska, a w ostatnim czasie, wobec wzrastającej konkurencji i trudnego rynku pracy zyskał na znaczeniu – powiedział Rafał Stempniewicz, członek zarządu OEX.

Opinie:

Rekomendowane: