Orange rozdaje testerom Samsungi Galaxy S10+, S10e i A50 - można się rejestrować

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Testuj z Orange

Orange uruchamia nową edycję akcji Testuj z Orange.

Od 7 czerwca br. można się rejestrować na stronie www.testuj.orange.pl.

Tym razem do testów są 3 modele smartfonów – Samsung Galaxy S10+, Samsung S10e oraz Samsung A50. 

Jury konkursowe wybierze 18 testerów, a sześciu z nich będzie mogło wygrać telefon na własność.

Pierwszy krok - wypełnienie formularza zgłoszeniowego

O wyborze zadecyduje jakość i popularność kanałów social mediowych zgłaszających się osób oraz kreatywne wyjaśnienie, dlaczego to właśnie oni powinni zostać testerami. Rejestracja potrwa do 21 czerwca, a lista testerów zostanie ogłoszona 28 czerwca. Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy. Każda z nich będzie testować inny model telefonu.

W zadaniu „Bądź w ciągłym ruchu” chodzi o nagranie dynamicznego video w ruchu np. z treningu lub zabawy ze swoim pupilem.

Zadanie „Zostań królem metamorfoz” ma na celu wykorzystanie unikalnych funkcji aparatu fotograficznego w telefonie poprzez zrobienie serii zdjęć obiektów, scenerii, portretów przed i po zastosowaniu modyfikacji.

W zadaniu „Pokaż szerszą perspektywę” trzeba będzie wykazać możliwości ultraszerokokątnego obiektywu.

W czasie testów, uczestnicy będą na bieżąco publikować wykonane przez siebie zadania w swoich kanałach społecznościowych oznaczając je hasztagiem #testujzOrange. Posty konkursowe testerów zostaną także opublikowane na stronie www.testuj.orange.pl, tak aby każdy zainteresowany przebiegiem konkursu mógł śledzić  online jego przebieg.

Na zakończenie, każdy uczestnik otrzyma ankietę i odpowie na pytanie dotyczące oceny danego modelu telefonu. Podsumowanie ankiety zostanie opublikowane w Poradniku Orange.

Sześciu najlepszych testerów otrzyma testowane telefony na własność. Najważniejszymi kryteriami oceny będą: jakość, efektywność i wizualna strona wykonania wszystkich zadań. Będą też dodatkowe nagrody dla pozostałych uczestników – akcesoria marki Samsung.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: