TikTok na Samsung Smart TV - niedługo w Polsce

Newsy
Opinie: 0
TikTok dostępny na Samsung Smart TV

TikTok i Samsung zawarli partnerstwo, dzięki któremu TikTok będzie dostępny na koreańskich telewizorach. Aplikacja TikTok będzie dostępna wyłącznie na telewizorach Samsung Smart w Europie, a z tej usługi jako pierwsi skorzystają klienci z Wielkiej Brytanii.

Nowa aplikacja umożliwia oglądanie kanałów „Dla Ciebie" i „Śledzenie", a także większości najczęściej oglądanych treści na TikTok. Treści te zostały podzielone na 12 kategorii - od gier i komedii, po jedzenie i zwierzęta. Użytkownicy będą mogli również oglądać filmy #LearnOnTikTok, dzięki którym poznają najnowsze trendy na temat gotowania, porady dotyczące fitness i zabawne fakty, które TikTok ma do zaoferowania.

TikTok jest dostępny na wszystkich modelach telewizorów Samsung Smart z lat 2018-2020. Aplikację TikTok można pobrać za pośrednictwem Samsung Smart TV App Store, będzie ona również zainstalowana na wszystkich nowych telewizorach Samsung. Treści będą dostępne dla każdego - niezależnie od tego, czy posiada konto TikTok, czy nie.

Użytkownicy będą mogli nie tylko oglądać, ale również polubić i komentować filmy. Będą mieć również możliwość blokowania lub oznaczania filmów, które ich nie interesują. Sam TikTok natomiast, który automatycznie działa w trybie zastrzeżonym (Restricted Mode), filtruje treści, które mogą nie być odpowiednie dla wszystkich widzów.

Dostępność TikTok'a w Samsung Smart TV w innych krajach zostanie ogłoszona w najbliższych miesiącach.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: