T‑Mobile gotowy na Intel Extreme Masters 2018

Newsy
Opinie: 4
Opinie: 4

Za tydzień w Katowicach rozpocznie się Intel Extreme Masters 2018.

W ramach IEM 2018 T‑Mobile szykuje strefę #unlimitedgaming, gdzie na gości czekać będzie 10 stanowisk z najnowszymi laptopami gamingowymi MSI. Odwiedzający stoisko będą mogli spróbować swoich sił w mobile gaming, gdzie do dyspozycji otrzymają Moto Z2 Play + Moto Mod Gamepad. Będą też pokazy VR.

Dla uczestników operator szykuje zawody, w których będzie można wygrać 4 smartfony Moto Z2 Play + Moto Mod Gamepad.

Przez cały weekend strefę odwiedzą m.in. Rojo, ekipa Frenzy w składzie Veggie, Testree i Rajon, trener Akademii Pride Kuba "KubiK" Kubiak oraz Kinga Kujawska, Maciej "Morgen" Żuchowski oraz Michał "Avahir" Kudliński.

IEM w zeszłym roku odwiedziło 173 000 widzów, a rozgrywki CS:GO, Starcraft II i League of Legends śledziło łącznie 46 milionów osób online na całym świecie.

 

Obejmując patronatem tytularnym tegoroczną Polską Ligę Akademicką zapowiadaliśmy, że to nie jest nasze ostatnio słowo gdy chodzi o nasze aktywności związane z gamingiem. Z pełną konsekwencją od 2017 roku realizujemy naszą strategię obecności w tym obszarze, dostrzegając w niej ogromny potencjał rozwoju. Nie wyobrażamy sobie, aby mogło nas zabraknąć na katowickim IEM – imprezie o światowej renomie – twierdzi Malgorzata Rybak – Dowżyk, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej w T‑Mobile.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane: