T-Mobile rozpoczął wczoraj kampanię wizerunkową

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
W T-Mobile „teraz ma znaczenie”

Kampania startuje 9 marca. W otwierającym ją spocie prezentowane jest nowe podejście komunikacyjne. Odmienione podejście komunikacyjne to efekt ogłoszonych w lutym tego roku zmian w globalnym pozycjonowaniu Grupy Deutsche Telekom.

Nowy spot zostanie wykorzystany w działaniach promocyjnych w kanałach telewizyjnych, a także w internecie. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience przy wsparciu agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, zaś za zakup mediów odpowiedzialny jest Mindshare.

Poczucie niepewności jest dziś powszechne i… całkowicie zrozumiałe. W tych nieoczywistych czasach potrzebujemy punktu zaczepienia, który pozwoli nam skupić się na tym, co naprawdę ważne. Właśnie dlatego chcemy dostarczać klientom technologię, na której można polegać, i dzięki której można zawsze dzielić z bliskim najważniejsze chwile - powiedziała Paulina Rekosz, dyrektorka Departamentu Zarządzania Marką i Customer Experience w T-Mobile Polska. Od początku naszej działalności celem, ale i źródłem ogromnej satysfakcji, było dla nas łączenie ludzi. Dzisiaj chcemy zachęcić wszystkich, aby, kiedy tylko to możliwe, celebrować wspólne momenty i cieszyć się każdym „teraz”. W myśl takich właśnie założeń tworzymy nasze oferty, zapewniając klientom możliwość skupienia się na tym, co ma dla nich szczególnie znaczenie – bez ograniczeń czy limitów - dodaje.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: