T-Mobile także zmienia swoją ofertę roamingu

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

T-Mobile poinformował, że dla obecnych i przyszłych klientów abonamentowych nie wprowadza dodatkowych opłat za połączenia głosowe, SMSy i MMSy w roamingu w UE.

Dla obecnych klientów operator nie wprowadza również żadnych zmian w zakresie rozliczania transmisji danych w roamingu.

Osoby, które podpiszą umowę od 1 lipca 2018 roku, niezależnie od wybranej taryfy, otrzymają możliwość przesłania do 1 GB danych bez żadnych dodatkowych opłat zgodnie z zasadą RLAH.

Powyżej tej ilości, aż do określonego w cenniku limitu FUP dla danej taryfy, zastosowana będzie dopłata w wysokości 14,91 złotych za 1 GB (12,12 netto w masowych ofertach biznesowych). Po przekroczeniu limitu danych określonego przez FUP naliczane będą opłaty na dotychczasowych zasadach.

Klienci usług przedpłaconych (pre-paid), posiadający nielimitowane rozmowy, SMSy/MMSy i pakietową transmisję danych na okres minimum 30 dni (zarówno w T‑Mobile na kartę i Heyah) otrzymają bez dodatkowych opłat, co miesiąc, pakiet 100 minut na połączenia przychodzące i wychodzące, 50 SMSów i 500 MB do wykorzystania zgodnie z zasadą RLAH.

Po przekroczeniu 500 MB zastosowana zostanie wspominana wyżej dopłata, co oznacza, że koszt 1 GB wyniesie 14,91 złotego do osiągniecia określonej w cenniku granicy FUP (Fair User Policy). Klientom, którzy korzystają z pozostałych ofert, zostanie naliczona opłata od pierwszej minuty, SMS/MMS czy przesłanego kilobajta danych.

Dla dotychczasowych i nowych klientów pre-paid dopłaty będą stosowane od 1 lipca.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane: