Jest T-Mobile Smart Car dla firm - cena 35 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Klienci biznesowi T‑Mobile mogą skorzystać z usługi Smart Car Biznes.

Rozwiązanie składa się z dwóch elementów – urządzenia, które w samochodzie osobowym i dostawczym podepniemy do znajdującego się w każdym modelu wyprodukowanym po 2001 roku portu OBD-II oraz aplikacji T‑Mobile Tracker, otrzymującej wszystkie informacje wysyłane przez sprzęt.

Dzięki powiadomieniu o aktualnej lokalizacji pojazdu przedsiębiorcy bez problemu zorientują się np., jak daleko dostawca znajduje się od sklepu, do którego wiezie towar, czy po prostu odnajdą samochód na dużym parkingu. Przydatna funkcją jest m.in. historia przejazdów z możliwością eksportu do pliku, pozwalająca zweryfikować, czy pracownik pojawił się o czasie u klienta, a także przeanalizować dotychczasowe podróże. Rozwiązanie umożliwia ustawienie powiadomień dotyczących przekroczenia prędkości przez kierowcę, opuszczenia przez niego wyznaczonej strefy, stłuczki czy niskiego poziomu energii w akumulatorze. Posiadając dane techniczne i lokalizacyjne na dostępnym zawsze pod ręką smartfonie, łatwiej będzie uniknąć opóźniających realizację zadań niespodzianek.

Urządzenie ma też funkcję hotspotu wi-fi. Do dyspozycji użytkownik otrzymuje co miesiąc 20 GB danych oraz pakiet 1 GB w obrębie Unii Europejskiej. Natomiast przedsiębiorcy posiadający odpowiedni abonament MagentaBIZNES mogą korzystać ze współdzielonego internetu bez limitu pakietu danych.

Aplikacja pozwala na gromadzenie danych z 24 pojazdów.

Przedsiębiorcy kupią urządzenie za 19 zł z VAT na start, natomiast ich opłata miesięczna wyniesie 35 zł netto. Umowa zawierana jest na 24 miesiące i jest dostępna zarówno dla klientów T‑Mobile, jak i osób zainteresowanych korzystaniem wyłącznie z tej usługi operatora. W przypadku posiadaczy oferty MagentaBIZNES miesięczna opłata dla tej grupy to koszt 30 zł netto.

Podane wyżej ceny uwzględniają zniżkę za e-fakturę i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Inne informacje o usłudze Smart Car:

Opinie:

Rekomendowane: