Tomasz Raczek na infolinii T-Mobile poleca filmy i seriale

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Tomasz Raczek

T‑Mobile uruchamia jutro specjalną infolinię, gdzie najlepsze filmy i seriale będzie rekomendował Tomasz Raczek.

Przez jeden dzień, fani kina mają szansę porozmawiać z krytykiem i dowiedzieć się, jakie produkcje najlepiej sprawdzą się podczas rodzinnego spotkania lub romantycznego wieczoru i w jakie seriale warto się wciągnąć.

Niepowtarzalna infolinia z pomocą serialowo-filmową zostanie uruchomiona we wtorek (26 listopada) w godz. 11 – 19.

Tomasz Raczek będzie odpowiadać na pytania kinomanów i rozmawiać o polecanych przez niego produkcjach pod numerem: (+48) 602 191 891.

T‑Mobile tłumaczy uruchomienie pomocy serialowo-filmowej tym, że często nie wiemy, które z produkcji filmowych są szczególnie warte obejrzenia i poświęcenia wolnego czasu. Dzięki jutrzejszej infolinii oraz możliwości porozmawiania z wybitnym krytykiem filmowym Tomaszem Raczkiem, podjęcie decyzji stanie się zdecydowanie łatwiejsze.

- Bardzo często dostaję pytania o polecane przeze mnie produkcje. To oczywiście pytania niełatwe, gdyż wiele zależy od upodobań indywidualnych, tego, z kim planujemy oglądać produkcję i w jaki nastrój chcemy się wprowadzić. Możliwość porozmawiania na żywo z fanami kina to wielka przyjemność, dlatego nie mogę się już doczekać jutrzejszej akcji. Tym bardziej, że jej organizator, T‑Mobile, ma w ofercie platformy Netflix i Amazon Prime Video, na których można znaleźć jedne z najciekawszych produkcji ostatnich lat – mówi Tomasz Raczek.

„Pierwsza pomoc serialowa i filmowa z Tomaszem Raczkiem” jest elementem kampanii T‑Mobile, promującej ofertę Magenta 1.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: