Nat Geo People HD i inne nowe programy w Vectrze

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Vectra poszerza listę kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości i wprowadza do swojej oferty nowe programy. Obecnie operator, oferuje swoim klientom 131 kanałów w jakości HD.

Abonenci Vectry otrzymali 30 października dostęp do TV4 HDPolsat Film HD.

Dodatkowo, od 8 listopada, Vectra wprowadziła do swojej oferty nowe pozycje: Nat Geo People HD, Telewizja wPolsce.pl i TV Okazje.

TV4 HD – to polski kanał emitujący programy rozrywkowe i popularnonaukowe, a także filmy, seriale, dokumenty i bajki dla najmłodszych widzów. Do najpopularniejszych prezentowanych treści należą „Galileo” oraz „Policjantki i policjanci”. Dostępny w Vectrze od pakietu Stalowego na pozycji #125.

POLSAT FILM HD - kanał o tematyce filmowej. Tytuły są emitowane w ramach programów tematycznych, do których należą: „Intrygujący poniedziałek”, „Wesoły wtorek”, „Sensacyjna środa”, „Romantyczny czwartek”, „Gwiazdorski piątek”, „Sobotni SuperHit” oraz „Klasyczna niedziela”. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego na pozycji #316.

Nat Geo People HD - kanał dokumentalny. Wśród emitowanych treści dominują materiały skierowane do kobiet: „Dolce vita według Davida Rocco”, „Czworo niemowląt na sekundę”. Ramówka obejmuje jednak także bardziej uniwersalne treści, do których zalicza się „Weterynarz z powołania” i „Zawód: lekarz”. Dostępny w pakiecie Platynowym na pozycji #510.

Telewizja wPolsce.pl - kanał publicystyczno-informacyjny prezentujący programy poświęcone historii, polityce oraz problemom społecznym. Dostępny w Vectrze od pakietu Złotego, na pozycji #825

TV Okazje.pl - kanał telezakupowy. Codziennie, w godzinach od 6:00 do 22:00, widzowie mogą oglądać i zamawiać między innymi artykuły odchudzające, sprzęt sportowy, a także akcesoria dla domu. Dostępny w Vectrze od pakietu Srebrnego, na pozycji #712.

Opinie:

Rekomendowane: